Połącz się z nami

Sablewska pokazała nowy tatuaż! Wybrała niebanalny wzór!

Moda i uroda

Sablewska pokazała nowy tatuaż! Wybrała niebanalny wzór!

Maja Sablewska słynie z odważnych zdjęć, które eksponuje w mediach społecznościowych. Zazwyczaj pozuje w skąpych ubraniach, pokazujących sporo ciała. Dziś pokazało zupełnie inną fotografię, tym razem prezentującą jej nowy tatuaż! Zobaczcie, jaki wzór wybrała! Będziecie zaskoczeni! Sablewska pokazała nowy tatuaż!

Sablewska to polska menadżerka muzyczna, doradczyni wizerunkowa oraz prezenterka telewizyjna. Współpracowała z licznymi polskimi gwiazdami muzycznymi, opiekując się ich karierę, m.in. z Dodą, Edytą Górniak, Mariną Łuczenko i Tolą Szlagowską. W pewnym momencie swojego życia zakończyła pracę jako menadżer gwiazd. Następnie rozpoczęła swoją przygodę z telewizją. Próbowała swoich sił jako jurorka w programie „X-Factor” oraz rozpoczęła prowadzić swój autorski program „Sablewskiej sposób na modę”, który doczekał się licznych kontynuacji w późniejszych latach. Maja wystąpiła również w kilku kampaniach reklamowych, a dziś jest bez wątpienia jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w świecie polskiego-show biznesu.

Ostatnio informowaliśmy Was, kiedy Maja zdecydowała się opowiedzieć szczerze o związku z Wojtkiem Mazolewskim, co nie zdarza się często – o tym możecie przeczytać więcej TUTAJ!

Maja Sablewska prowadzi bardzo aktywnie swoje profile w mediach społecznościowych. Na Instagramie chętnie dodaje liczne zdjęcia i nagrania na InstaStory. Kolekcja fotografii Sablewskiej utrzymana jest w jednym, artystycznym tonie. Szczególny prym wiodą odważne zdjęcia, na których odsłania sporo ciała, pozując w seksownych kreacjach, lub bez nich – nie od dziś wiadomo, że nagość nie jest dla niej tematem tabu.

Sablewska pokazała nowy tatuaż!

Jak powszechnie wiadomo, ciało Sablewskiej zdobią liczne tatuaże. Dziś, Maja zdecydowała się pokazać swój kolejny nabytek. Zdecydowała się ona na bardzo oryginalny wzór pochodzący z obrazu francuskiego malarza, który zaprezentował młodą dziewczynę broniącą się przed Erosem. Maja wykorzystała ten motyw na swój tatuaż, co spotkało się z wielkich zachwytem jej fanów. W komentarzach posypały się liczne komplementy w stronę nowego nabytku Sablewskiej:

„Omg!cudo😍”

„Ale PIEKNY❤️”

„Pięknie 😘😘😘😘😘”

„Ale mega😍👏👏👏👏👍”

Podzielacie zachwyt fanów Sablewskiej nad jej nowym tatuażem?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry