Połącz się z nami

Sadowska pokazała córkę i syna. „MOJE DZIECI TO MOJE SKRZYDŁA !!!!”

sadowska pokazała córkę i syna

News

Sadowska pokazała córkę i syna. „MOJE DZIECI TO MOJE SKRZYDŁA !!!!”

Ostatnio na Instagramie Marysia zamieściła zdjęcie ze swoimi dziećmi, co bardzo zainteresowało jej fanów. Sadowska pokazała córkę i syna. Zobaczcie!

Maria Sadowska jest piosenkarką wykonującą muzykę pop, jazz, funk, a także elektroniczną. Wykorzystując swoje umiejętności muzyczne i doświadczenie na scenie, świetnie sprawdziła się również jako juror. W „The Voice of Poland” brała udział bowiem w pięciu edycjach programu. Dodatkowo warto podkreślić, że trzech jej podopiecznych zdobyło główną nagrodę!

Sadowska oprócz muzyki zawodowo jest też scenarzystką i reżyserką filmową. Swój pierwszy, krótkometrażowy film zaprezentowała już w 2009 roku. Podczas 37. Festiwalu Filmowym w Gdyni miał natomiast premierę jej pełnometrażowy debiut – dramat „Dzień kobiet”. Niedawno wyreżyserowała „Sztukę Kochania”, która opowiadała historię życia Michaliny Wisłockiej. Teraz zaś ma okazję opowiedzieć historię Polek w Dubaju. Razem z Dodą połączyły bowiem siły, aby stworzyć film „Dziewczyny z Dubaju” o znanych kobietach, które w zamian za pieniądze, luksusowe prezenty, czy wakacje oddawały swoje ciało arabskim szejkom.

Mało kto wie, że poza muzyką i filmem Marysia interesuje się także modą. Owocem jej artystycznej wizji właśnie związanej z projektowaniem ubrań jest marka Sadowska-fashion, która powstała w 2010 roku.

Jako osoba publiczna wystąpiła również w programie „Agent – Gwiazdy„, w którym okazała się wcielać w postać agenta.

Sadowska pokazała córkę i syna

Prywatnie Marysia Sadowska jest żoną Adriana Łabanowskiego. Który jest liderem zespołu NO LOGO, pisze również często teksty piosenek swojej żony. Podczas jednego z wywiadów w studio „DDTVN” Maria zdradziła, że poznała męża podczas festiwalu reggae w Ostródzie i, że była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Po 10 latach znajomości w 2011 roku para zdecydowała się na ślub i doczekała się dwójki dzieci. Obecnie rodzina mieszka w małej miejscowości Sejny na Podlasiu. Artystka przyznała, że ze względu na pracę, często podróżuje, jednak stara się, aby wyjazdy nie były długie. Podczas jej nieobecności dziećmi zajmuje się mąż.

„Adrian jest wspaniałym ojcem i myślę… Jako nowoczesny ojciec powiedział mi, idź sobie, rób te filmy, a ja zostanę z dzieciakami.” – powiedziała Marysia w DDTVN

Ostatnio na Instagramie Marysia pokazała swoje pociechy i trzeba przyznać, że nie jest to częsty widok. Dlatego nie ma się co dziwić, że zdjęcie bardzo zainteresowało fanów Sadowskiej. Zobaczcie zatem ośmioletnią Lilę i pięcioletniego Iwo.

„MOJE DZIECI TO MOJE SKRZYDŁA !!!!” – napisała Maria

View this post on Instagram

MOJE DZIECI TO MOJE SKRZYDŁA !!!!

A post shared by Maria Sadowska (@mariasadowska) on

I co sądzicie o dzieciach Marii Sadowskiej i Adriana Łabanowskiego? Do kogo podobne?

My gratulujemy Marysi wspaniałej rodziny i życzymy wielu sukcesów!

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry