Połącz się z nami

Sadowska wraca do „Voice of Poland”? Jest komentarz piosenkarki!

Z życia gwiazd

Sadowska wraca do „Voice of Poland”? Jest komentarz piosenkarki!

Po zwolnieniu fotela trenera przez Margaret, fani programu zastanawiają się, kto ją zastąpi w roli jurora w kolejnej edycji show? Czy Sadowska wraca do „Voice of Poland”? Piosenkarka skomentowała swój udział w następnej edycji.

Nowy skład jurorski

W ostatniej edycji „Voice of Poland” produkcja postawiła na młode grono jurorskie. W 10 edycji programu oprócz Michała szpaka i Tomsona i Barona, na fotelach trenerskich zasiedli również Margaret oraz Kamil Bednarek. Nowy skład wzbudził ogromną sympatię widzów, którzy zgodnie twierdzili, że debiutanci świetnie poradzili sobie w nowych rolach.

Również Baron przyznał, że ostatni panel jurorski był najbardziej zgrany:


„Pokuszę się o opinię, że jest to najbardziej znany panel trenerski, najbardziej zgrany, najbardziej wyluzowany i najbardziej i współodczuwający się nawzajem. To jest kwestia tego, że jesteśmy wszyscy z jednego pokolenia, więc czujemy się po prostu w swoim sosie bardzo naturalnie i mam nadzieję, że to widać.” – wyznał muzyk

Po zakończeniu 10 edycji „Voice of Poland” od razu pojawiły się spekulacje na temat nowego sezonu. Wielu fanów programu zaczęło zastanawiać się, czy obecny skład jurorski zostanie zmieniony. Pierwsze informacje jakie trafiły do mediów wynikało, że produkcja nie zamierza dokonywać zmian z obsadzie.

Jednak niedługo po tym, okazało się jednak, że Margaret zawiesza karierę i na rok wycofuje się z życia publicznego. W związku z tym jej udział w „Voice of Poland” stał się wątpliwy i dyskutowano na temat zastępstwa za Margaret.

Sadowska wraca do „Voice of Poland”?

Wcześniej na fotelu jurorskim zasiadała m.in Maria Sadowska. Piosenkarka, w rozmowie z jastrząbpost, zdradziła, czy istnieje możliwość jej powrotu do programu:

Nie mówię, że nie. Ale na pewno nie w tym roku. Bo w tym roku zdecydowanie stawiam na film.

Zdradziła również, że zdarza jej się tęsknić za programem:

„Ja się tam bardzo dużo nasiedziałam, a jestem osobą, która nie przepada za rutyną. Ci, którzy mnie znają wiedzą, że lubię robić różne rzeczy i to na raz. Trochę tęsknie czasami, mam taką nutkę sentymentu.”

Jak widać na powrót Marysi do „Voice of Poland” w 11 edycji nie ma szans. Kto więc zastąpi Margaret w roli jurora? Nieoficjalnie mówi się, że największe szanse na to ma Natalia Nykiel. Czy rzeczywiście to ona będzie oceniała uczestników podczas jesiennej edycji muzycznego show? Zapewne niedługo się o tym przekonamy!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry