Saleta zakpił z Najmana! Kiedyś poróżniła ich kobieta, a teraz pas!

25 listopada 2020
Przez: : M.J

Przemysław Saleta zakpił z Marcina Najmana po tym, jak internauci zauważyli, że trzyma on w swoim domu pas IBO International, który w 1999 roku zdobył właśnie Przemysław Saleta. Na zaczepki Salety nie pozostał obojętny Najman, który odpisał mu w mocnych słowach! Zobaczcie!

Historia znajomości Marcina Najmana i Przemysława Salety jest niezwykle ciekawa. Panowie kiedyś na tyle się zaprzyjaźnili, że otworzyli razem szkółkę bokserską w Częstochowie. Niemniej jednak, jak to czasami w życiu bywa, Najmana i Saletę poróżniła kobieta. Wszystko zaczęło się, kiedy do mediów zaczęły wyciekać zdjęcia Marcina Najmana i Ewy Byzdry- byłej żony Przemysława Salety. Od tamtej pory w mediach zaczęły się pojawiać obraźliwe komentarze, którymi obrzucali się nawzajem. Najman tłumaczył, że to sam Saleta poprosił go, aby ten zaopiekował się jego żoną, kiedy bokser wyjechał do USA ze swoją kochanką.

„[…] Był moim przyjacielem, więc się zgodziłem. Może rzeczywiście opiekowałem się nią za bardzo, bo Saleta się wściekł “ – mówił w 2010 roku na łamach „SE” Marcin Najman.

View this post on Instagram

A post shared by Marcin Najman (@marcin.najman)

Teraz kiedy w ostatnich dniach o Marcinie Najmanie ponownie zrobiło się głośno, szpili swojemu byłemu przyjacielowi nie zapomniał wbić Przemysław Saleta. Internauci zauważyli w mieszkaniu Najmana pas, który należy do Salety. Przemysła Saleta zakpił z Marcina Najmana, a ten nie pozostał mu dłuży! Zobaczcie!

Zobaczcie również: Najman nie składa rękawic! Przyjął ofertę walki!„Zawiesić to oni mogą mi co najwyżej pranie”

Przemysław Saleta zakpił z Marcina Najmana!

Na Facebooku Salety pojawiło się zdjęcie Najmana i wpis, w którym z niego zakpił:

„Internauci są czujni… a ja zastanawiam się czy dla tego człowieka jest jakaś granicą żenady?!!!
Podczas wywiadu z domu, w tle, widać pas IBO International, który zdobyłem w 1999 roku w walce z Asmirem Vojnoviciem. Pas, podobnie jak mnóstwo innych rzeczy, zostawiłem u niego na przechowanie (kolegowaliśmy się wtedy) przed wyjazdem do USA w 2005 r. A po powrocie nie miałem już z nim kontaktu… Chyba, że w międzyczasie Marcin zdobył pas IBO, a ja to przegapiłem…😂😂😂”

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Marcina Najmana:

„Pionku, co ty możesz… już kiedyś list organizowałeś ze Najman nie sportowiec, a kilka miesięcy później mnie do walki na KSW wyzwałeś🤦‍♂️ Idź popieraj Komorowskiego. P.S. Ty nie miałeś wyjechać na stałe z Polski ?”

Również na Twitterze Najman opublikował post, w którym nie tylko pokazał pas, który ich poróżnił, ale również wyciągnął stare brudy dotyczące pieniędzy za klub, który wówczas razem prowadzili.

Myślicie, że powyższe potyczki słowne panów będą miały swój koniec w ringu?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej