„Sanatorium miłości 3” Jeden z seniorów zakochał się! Wygadał się tuż przed finałem…

13 lutego 2021
Przez: : J.J

Wielkimi krokami zbliżamy się do finałowego odcinka trzeciego sezonu programu „Sanatorium miłości”. Jak się jednak okazuje, serce jednego z seniora jest już zajęte. Czy to oznacza, że udział w programie okazał się dla niego strzałem w dziesiątkę? Przekonajcie się! „Sanatorium miłości 3” Jeden z seniorów zakochał się!

„Sanatorium miłości” ma wielu fanów, którzy chętnie zasiadają przed telewizorami i śledzą miłosne poczynania seniorów, którzy do programu zgłosili się z nadzieją na znalezienie drugiej połówki. Nawet jeśli nie dojdzie to do skutku przeżywają przygodę życia i poznają wiele wartościowych osób, z którymi nawiązują przyjacielskie relacje.

Doczekaliśmy się już trzech sezonów, a w każdym z nich jesteśmy świadkami ciekawych historii w udziałem seniorów. Trzecia edycja zbliża się wielkimi krokami do finału, w którym dowiemy się, które pary postanowiły kontynuować swoją relację poza programem.

Co ciekawsze, jeden z seniorów już teraz udzielił wywiadu, w którym zdradził, że jego serce jest już zajęte. Mowa o Zbyszku, który przyznał, że udział w programie okazał się strzałem w dziesiątkę. W rozmowie z „Rewią” zdradził:

„Okazało się, że wziąłem udział w programie życia. Dotąd myślałem, że szybko to można się zakochać w melodramatach. Moje serce jest już zajęte”

„Sanatorium miłości 3” Jeden z seniorów zakochał się!

Senior nie zdradził, o której kobiecie mowa. Tego dowiemy się zapewne dopiero w finałowym odcinku. Jak wiadomo, o jego względy szczególnie walczyły dwie kuracjuszki, które co ciekawsze, zajmowały ten sam pokój – Janina oraz Anna. Panie nie ukrywały, że Zbyszek jest dla nich idealnym kandydatem na partnera i są chętne na stworzenie z nim poważnego związku, jednak on cały czas nie podejmował decyzji. Między seniorkami doszło nawet do konfliktu, który jednak wraz z czasem został zażegnany.

Jak myślicie, która z bohaterek programu „Sanatorium Miłości” skradła serce Zbyszka?

Przypominamy, że 7 i 8 odcinek, który ukaże się 21 i 28 lutego odbędzie się innej porze niż dotychczas. Zobaczcie więcej informacji na ten temat: „Sanatorium Miłości 3”: Wielkie zmiany w emisji programu! Ważna informacja dla fanów.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz