Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron zaręczyli się! Muzyk zaszalał z pierścionkiem!

17 grudnia 2023
Przez: : M.J

Kubicka i Baron zaręczyli się! Muzyk na swoim Instagramie zamieścił zaskakujący post. Niedługo po swoich 40. urodzinach postanowił pójść krok dalej i oświadczył się swojej wieloletniej partnerce. W sieci pojawiło się nagranie z momentu zaręczyn. Sandra Kubicka nie mogła ukryć szczęścia.

Związek Sandry Kubickiej i Barona

Sandra Kubicka i Baron to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. Ich popularność sprawia, że stają się ulubieńcami mediów w kraju. To z pewnością nieprzypadkowe, gdyż na początku 2023 roku pojawiły się doniesienia o ich rzekomym rozstaniu.

ZOBACZ TAKŻE: Sandra Kubicka przekazała dramatyczne wieści – „mam stan przednowotworowy”

Spekulacje na ten temat nadal nie milkną, a niektórzy nieustannie szukają oznak kryzysu w związku między znanym muzykiem a fotomodelką. Jednakże okazuje się, że te plotki są bezpodstawne. Ostatni post na Instagramie tej pary dowodzi, że miłość między nimi kwitnie!

Sandra z okazji 40. urodzin Barona zdecydowała się zabrać go do miejsca, w którym jeszcze nie był. Na cel swojej podróży wybrali Dubaj i to właśnie tam muzyk spełnił kolejne ze swoich marzeń – skok ze spadochronu. Najwidoczniej nie tylko on został zaskoczony przez swoją partnerkę, bo odwdzięczył się jej okazałym pierścionkiem zaręczynowym.

ZOBACZ TAKŻE: Sandra Kubicka w futerku doskonałym na chłodniejsze dni. Jest piękne i DROGIE!

Kubicka i Baron zaręczyny.
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron zaręczyli się / fot. Instagram.

Baron oświadczył się Kubickiej

Na Instagramie Barona pojawił się post, który nie pozostawia złudzeń. Sandra bez zastanowienia powiedziała TAK, a w komentarzach momentalnie zaroiło się od gratulacji. Uwagę zwraca piękny pierścionek, który pojawił się na placu modelki.

“Najpiękniejszy prezent dla obojga 😍”

“Gratulacje !!! 😻😻😻coś tak czułam , że będzie miało miejsce takie wydarzenie :)”

“😍 cudownie miejsce na zaręczyny!”

Musimy przyznać, że mimo pojawiających się plotek na temat kryzysu w związku Barona i Sandry oni za każdym razem udowadniają, że ich relacja jest silna. Coś nam podpowiada, że za niedługo staną na ślubnym kobiercu.

Sandra Kubicka.
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron zaręczyli się / fot. Instagram.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej