Sandra Kubicka i Baron są już po ślubie? Wymowny komentarz pary

3 lipca 2023
Przez: : W.M.

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron od pewnego czasu są razem i chętnie dzielą się z fanami swoim szczęściem. Ostatni post zakochanych wywołał sporo zamieszania. Internauci podejrzewają, że Kubica i Baron wzięli już nawet ślub. Posypały się gratulacje!

Trudno nie zgodzić się z tym, że gdy Kubicka i Baron ogłosili publicznie swój związek, okrzyknięci zostali jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu.

Przypominamy, że Aleksander Milwiw-Baron ma za sobą kilka związków ze znanymi celebrytkami, a gitarzysta spotykał się między z Aleksandrą Szwed czy Blanką Lipińską. Sandra Kubicka była już dwukrotnie zaręczona, ale żadna z tych relacji nie zakończyła się na ślubnym kobiercu.

Sandra i Alek potwierdzili oficjalnie, że są razem w październiku 2021, ale już wcześniej w mediach wielokrotnie sugerowano, że modelkę i muzyka może łączyć coś więcej. Chociaż Kubicka i Baron od wielu miesięcy tworzą szczęśliwy związek, internauci nie raz podejrzewali, że para przeżywa kryzys. Modelka jakiś czas temu wyjaśniła, że myśli o podobnych informacjach i jaki mają do nich stosunek.

“Wydaje mi się, że ludzie by wręcz chcieli, żeby coś takiego się wydarzyło. Nie są w stanie się przyzwyczaić, że jesteśmy już ze sobą dosyć długo, więc to jest normalne, że na początku się ekscytujesz tą relacją” – mówiła w rozmowie z Jastrzabpost

Sandra Kubicka i Alek Baron wzięli ślub?

Sandra i Alek mieli wyjątkowo aktywny miniony weekend. W piątek zakochani byli w Zakopanem, gdzie oceniali uczestniczki Miss Polonia, a już kolejnego dnia wrócili do Warszawy na ślub przyjaciół.

Zakochani bawili się dobrze, a uśmiech nie schodził im z twarzy.

Co ciekawe, juror The Voice od Poland wraz z ukochaną pokazali swoim obserwatorom na Instagramie krótki reels, który wymownie podpisali:

Mr i Mrs Baron

Internauci niemal od razu zaczęli się zastanawiać, czy aby Sandra i Baron nie są już po ślubie. Co więcej, w stronę pary popłynęły gratulacje.

„Wzieliscie slub ? Congratulations”

„Gratki! Piękna para” – pisali internauci

Sandra i Alek nie potwierdzili jeszcze domysłów fanów.

Myślicie, że faktycznie coś może być na rzeczy?

Baron, Sandra Kubicka, fot. AKPA
Baron, Sandra Kubicka, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej