Sandra Kubicka jest zazdrosna o byłe partnerki Barona? Gwiazda zdobyła się na szczere wyznanie!

4 stycznia 2022
Przez: : MC

Sandra Kubicka ochoczo dzieli się swoim szczęściem w miłości. Nic więc dziwnego, że liczne grono fanów stale dopytuje się o szczegóły związku. Gwiazda postanowiła nieco opowiedzieć o zazdrości związanej z byłymi partnerkami Barona.

Kilka słów o Sandrze

Sandra Kubicka to obecnie czołowa gwiazda polskiego show-biznesu. Jedna z najpopularniejszych polskich modelek może pochwalić się międzynarodową karierą oraz licznymi osiągnięciami. Gwiazda po obycie w Stanach Zjednoczonych ostatecznie postanowiła wrócić do Polski, gdzie w dalszym ciągu rozwija swoje skrzydła.

Zobacz także: Kubicka pokazała zdjęcie USG – modelka pochwaliła się radosną nowiną

Przypomnijmy, że Sandra prezentowała swoje umiejętności występując w 10. edycji Tańca z gwiazdami, gdzie zdobyła 3. miejsce. W ostatnim czasie modelka wystartowała również ze sklepem ze zdrową żywnością i suplementami. Ponadto świetnie sprawdza się jako influencerka. Jako aktywna użytkowniczka mediów społecznościowych jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami, a sam Instagram służy Sandrze również do przeprowadzania kampanii reklamowych.

Jeśli chodzi o życie prywatne, Sandra ma za sobą kilka nieudanych związków. Obecnie układa sobie życie u boku Barona.

Sandra Kubicka o zazdrości

Sandra wraz z Alkiem to obecnie jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie, która ochoczo dzieli się swoim życiem w sieci. Nic więc dziwnego, że grono ich fanów stale rośnie. Podobnie jak zainteresowanie ich życiem.

Modelka regularnie umożliwia swoim obserwatorom zadawanie pytań i nic dziwnego, że spora część z nich dotyczy właśnie związku. W ostatnim czasie jeden z widzów Sandry zapytał ją o zazdrość względem byłych partnerek Barona. Gwiazda odpowiedziała, że nie jest zazdrosna i trudno, by mężczyzna w wieku 38 lat nigdy nie miał partnerki.

“Nie, nie jestem zazdrosna o kogoś kogo nie ma już w jego życiu. Ja też kochałam. Miłość to piękne uczucie” – odparła modelka na pytanie internauty.

Sandra Kubicka o zazdrości w związku

Podzielacie zdanie Sandry?

źródło: Instagram Sandry Kubickiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej