Sandra Kubicka pokazała zdjęcie USG. Pochwaliła się szczęśliwą nowiną!

13 listopada 2021
Przez: : J.J

Sandra Kubicka podzieliła się ze swoimi fanami szczęśliwą wiadomością, pokazując zdjęcie wykonane podczas badania USG. Wystarczyło niewiele czasu, by w komentarzach rozpętała się prawdziwa burza! Zobaczcie, o co dokładnie chodzi.

Sandra i Baron

Sandra Kubicka to polska modelka, która swoje życie bardzo długo dzieliła między Miami a Warszawą. Obecnie na językach jest głównie ze względu na swój związek z Alkiem Baronem.

Modelka i muzyk długo ukrywali swoją zażyłą relację w tajemnicy przed mediami. W końcu jednak w sieci pojawił się wpis zarówno Sandry jak i Barona, w którym nie szczędzili sobie ciepłych słów. Para pochwaliła się również licznymi zdjęciami, zdradzając tym samym, że została parą.

Od tej pory jesteśmy świadkami wielu relacji i fotek Sandry i Barona, którzy w szybkim czasie zostali jedną z najbardziej popularnych par w świecie polskiego show-biznesu.

Zobacz także: Kubicka o relacji z Baronem. Romantyczne wyznanie

Zdjęcie USG

Sandra Kubicka nigdy nie ukrywała, że w przyszłości chce mieć dzieci i zostać mamą. Niejednokrotnie otwierała się w również w różnych wywiadach na temat macierzyństwa i tego, że Baron również marzy, by zostać ojcem.

Nic więc dziwnego, że najnowsze zdjęcie Sandry szybko obiegło media. Modelka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z badania USG. Choć na pierwszy rzut oka mogło się wydawać, że modelka jest w ciąży wcale tak nie jest. Sandra podzieliła się jednak równie radosną nowiną w związku z owulacją:

„Moja walka z #PCOS : Nigdy nie sądziłam ze będę tak bardzo cieszyć sie z.. owulacji. Dla mężczyzn to pewnie brzmi totalnie absurdalnie a dla zdrowych kobiet to takie „eeee? Szalona baba” ale Wy – moje #PCOS siostry 👭 wiecie jaka to radość. To światełko w tunelu. Dzisiaj na USG gdy lekarz powiedział „Jak pierwszy raz do mnie przyszłaś to nie miałaś nic” zrozumialam ze to w większości zależy ode mnie. Rozpisze sie kiedys na ten temat o wiele bardziej obiecuje. Cały czas pisze i któregoś dnia dam Wam to przeczytać.. a póki co DZIĘKUJE TEZ DOKTORZE Dr. Szturo.. teraz wylane łzy ze stresu i smutku mogę zamienić w łzy radości 🙏🏻 ❤️ #MyJourneyWithPCOS

Jak powszechnie wiadomo Sandra od lat zmaga się z zespołem policystycznych jajników (PCOS), nic więc dziwnego, że powyższa informacja tak bardzo ją ucieszyła. W jednym z wywiadów dla Plotka Sandra zdradziła, że Baron bardzo wspiera ją, by wyleczyć ją z PCOS:

„(…) Alek urzekł mnie tym, że już na początku związku oglądał nagranie, jak wyleczyć mnie z PCOS. Popłakałam się, bo żaden mężczyzna, z którym byłam, nie miał tyle empatii, żeby zrozumieć, na co choruję. Codziennie mi pomaga i jest dużym wsparciem. Nawet nosi ze sobą leki, które muszę przyjmować”

Sandra Kubicka pokazała zdjęcie z USG
Zdjęcie USG Sandry Kubickiej

Źródło: Instagram Sandry Kubickiej, Plotek

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej