Sandra Kubicka ma koronawirusa! W jakim jest stanie?

24 września 2020
Przez: : MC

Sandra Kubicka ma koronawirusa! Tą niepokojąca wiadomością podzieliła się z internautami za pośrednictwem Instagrama. Jak czuje się modelka? W jakim jest stanie?

Sandra Kubicka urodziła się 22 stycznia 1995 roku i jest znaną, polską modelką. W 2008 roku razem z rodziną wyprowadziła się do Miami. Kilka lat temu była jedną z głównych modelek Asos. Zdjęcia Sandry mogliśmy również oglądać w popularnym magazynie “Playboy”. Co więcej, “Maxim” umieściło Kubicką na liście “100 najseksowniejszych nazwisk Ameryki”. Modelkę mogliśmy również oglądać w 10. edycji “Tańca z gwiazdami”, w której zajęła 3. miejsce. Od tamtej pory modelka robi wszystko, aby wciąż było o niej głośno. Trzeba przyznać, że świetnie wykorzystała swoje “5 minut” i jest obecnie jedną w popularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu.

Jeszcze niedawno Sandra dzieliła swoje życie między USA, a Polską. W Stanach mieszkała razem ze swoim narzeczonym – Kaio Alvesem Goncalvesem. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu, a modelka wróciła do Polski.

Zobacz także: Kubicka kupiła sobie pierścionek za kilka tysięcy złotych! „Z miłości od siebie dla siebie”

Sandra Kubicka ma koronawirusa! Jakie ma objawy?

Sandra bardzo dużo podróżuje. Mimo to zawsze znajdzie czas dla swoich obserwujących i fanów, z którymi jest w stałym kontakcie na Instagramie. Na profilu Kubickiej znajdziemy mnóstwo zdjęć oraz relacji. Jej profil cieszy się ogromną popularnością i obserwuje go prawie 600 tys. osób! To właśnie za pośrednictwem Instagrama, Sandra podzieliła się niepokojącą wiadomością. Okazuje się, że modelka wykonała test na koronawirusa, który dał wynik dodatni.

„Kochani, nie wiedziałam, czy o tym mówić czy nie, ponieważ bardzo się stresuję, ale wolę, żeby wyszło to ode mnie. Nie uwierzycie, bo ja też w to nie mogę uwierzyć. Jak wiecie jestem freakiem i bardzo często robię testy, bo podróżuję do różnych miejsc i bardzo dużo pracuję. I negatywne, negatywne, aż nagle dostaję telefon, że mam COVID” – wyznała.

Internauci w ekspresowym tempie zasypali Sandrę wiadomościami oraz życzeniami zdrowia. Modelka wyznała, że poddała się kwarantannie i dba o swoje zdrowie. Już niedługo planuje po raz kolejny wykonać test. Okazuje się, że Sandra przechodzi chorobę zupełnie bezobjawowo. Nie ma nawet gorączki.

“Czuje się fenomenalnie, mam mnóstwo energii, właśnie skończyłam trening. Nie mam kaszlu, mam węch, mam smak… Zaraz zrobię kolejny test. Nie wiem, może mam tak bardzo silny organizm, że podróżuję po całym świecie do różnych dziwnych miejsc, do dżungli, jestem szczepiona na milion wirusów i bakterii, ale zostaję w domu…” – dodała.

W dalszej części Sandra poinformowała, że była zmuszona odwołać wszystkie prace, sesje i wyjazdy. Zapewniła, że pozostanie w domu do czasu całkowitego odzyskania zdrowia.

Życzymy Sandrze szybkiego powrotu do zdrowia!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej