Sandra Kubicka ma nowego chłopaka! Jest od niej młodszy!

7 lutego 2021
Przez: : M.S.

Piękna modelka jakiś czas temu rozstała się ze swoim narzeczonym, Kaio Alves Goncalvesem. Były partner znalazł już pocieszenie w ramionach Viktorii. Teraz okazuje się, że Sandra Kubicka ma nowego chłopaka, który jest od niej młodszy!

Sandra Kubicka to jedna z piękniejszych kobiet , które pojawiły się w polskim show- biznesie. O modelce zrobiło się głośniej, gdy ponad roku temu wystąpiła w tanecznym show Polsatu “Taniec z Gwiazdami”. Kubicka świetnie radziła sobie na parkiecie i ostatecznie zajęła trzecie miejsce w programie. Podczas udziału w show, Sandrę wspierał jej ówczesny narzeczony Kaio. Niestety niedługo później para rozstała się. Spekulowano, że to mężczyzna zdradzał Kubicką ze swoją aktualną partnerką Viktorią. Kaio jednak w jednym z udzielonych wywiadów wyznał natomiast, że to jego była partnerka nie była mu wówczas wierna.

Po rozstaniu z Kaio, Sandra zaczęła spotykać się Wiktorem Karolem Waligórą, przystojnym biznesmanem. Jednak ich związek nie trwał długo i w sierpniu para się rozstała.

Modelka nie ukrywa, że bardzo pragnie mieć dziecko. Jednak w związku ze swoją chorobą, zajście w ciążę w jej przypadku nie jest takie łatwe. Na domiar złego, dotychczas Kubicka nie znalazła jeszcze odpowiedniego partnera, który mógłby stworzyć z nią prawdziwą rodzinę.

Sandra Kubicka ma nowego chłopaka! Jest od niej młodszy!

Jednak wszystko wskazuje na to, że Sandra nie jest już singielką. Piękna modelka pochwaliła się na swoim InstaStory, że ma już nowego chłopaka. Co więcej, zdradziła również, że jej obecny partner jest od niej …. młodszy! Jedna z internautek zapytała Kubickiej, czy mogłaby być z młodszym mężczyzną, na co Kubicka odpowiedziała:

“Mogłabym… albo tak obecnie jest. OHO INTERNECIE PŁOŃ. Myślę, że wiek to tylko liczba… liczy się dojrzałość emocjonalna, doświadczenie życiowe, sposób, w jaki są wychowani i nauczeni szacunku do kobiet. Niektórzy 20- latkowie są bardziej „ogarnięci” niż 30 latkowie”

Po tym wyznaniu, portale plotkarskie zaczęły spekulować, że to ze względu na nową miłość, Sandra nadal przebywa w Miami i nie zamierza póki co wracać do Polski. Jak jest naprawdę? Sugerując się tajemniczym komentarzem modelki, być może rzeczywiście jest coś na rzeczy… ?

Ciekawi, jesteście, jak wygląda nowy partner Sandry? Czekamy zatem na wspólne zdjęcia tej pary!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej