Sandra Kubicka [wiek, wzrost,waga,wymiary,USA, modeling, Taniec z Gwiazdami]

10 sierpnia 2019
Przez: : J.J

Sandra Kubicka to amerykańska modelka polskiego pochodzenia. Już niedługo zobaczymy ją na parkiecie 10 edycji “Tańca z gwiazdami“, gdzie zawalczy o Kryształową Kulę! Z pewnością na jej występy czeka męskie grono! A kim jest piękna uczestniczka?

Sandra Kubicka: wiek, wzrost, waga, wymiary

Kubicka przyszła na 22 stycznia 1995 roku w Łodzi. Aktualnie mieszka w USA, w Miami, gdzie robi karierę modelki. Ma 175 cm wzrostu i waży około 53 kg. Jej wymiary: biust (82 cm), talia (61 cm), biodra (86 cm). Prawdziwa talia osy!

Zobacz także: Sandra Kubicka pokazała ciało owinięta jedynie papierem. Zmysłowo?

Sandra Kubicka: USA

Modelka urodziła się w Polsce, a dokładniej w Łodzi. W 2008 roku jej rodzina postanowiła przenieść się do USA. Obecnie mieszka w Miami, jednakże często odwiedza swój rodzinny kraj, w którym posiada swój drugi dom.

Sandra Kubicka: modeling

Modelka odniosła sukces światowego formatu. Swoją karierę zaczęła w bardzo młodym wieku, a mianowicie gdy miała 13 lat.
To mama Sandry namówiła ją do wzięcia udziału w konkursie piękności.
Główną nagrodą był kontrakt z agencją modelek, który zapewne wygrałaby, gdyby nie fakt, że odmówiła zaprezentowania talentu, w wyniku czego została zdyskwalifikowana. Organizatorom jednak bez wątpienia zapadła w pamięci niebanalna uroda Sandry.
Jurorzy, co nie zdarza się często, po kilku tygodniach odnowili kontakty i w rezultacie zaproponowano jej kontrakt z agencją “Next Model Management”.

Niewątpliwie, Kubicka ma na swoim koncie wiele osiągnięć. Występowała w teledyskach Austina Mahone, Johnny’ego Reida czy Romeo Santosa. Pozowała dla m.in. Cosmopolitan, Fashion Magazine, Glamour, InStyle, Treats Magazine i Maxim.

Piękna uroda, ale i nienaganna i seksowna figura pozwoliła jej afiszować swoją wdzięki na rozkładówce amerykańskiego wydania magazynu Playboy!

Sandra Kubicka: tytuły

Popularne amerykańskie czasopismo “Maxim” umieściło Sandrę Kubicką na liście stu najseksowniejszych nazwisk Ameryki!
Natomiast w magazynie “Treats” miała sesję jako druga polska modelka, zaraz po Joannie Krupie.

Sandra Kubicka: Taniec z Gwiazdami

Sandra Kubicka i Adam Adamonis wystąpili w 10. edycji Tańca z Gwiazdami. Para zajęła wysokie trzecie miejsce w tanecznym show.

Źródło: Instagram sandrakubicka

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej