Sandra Kubicka pokazała rozstępy. Internauci nie szczędzili komplementów!

Słowa kluczowe:
rozstępysandra kubicka
4 lipca 2022
Przez: : KS

Sandra Kubicka pokazała, jak wygląda jej ciało bez retuszu. Tym razem pokazała się w bieliźnie. Oprócz tego, opowiedziała o samoakceptacji i zdradziła ideę marki, którą stworzyła!

Informacje o Sandrze Kubickiej

Nie da się ukryć, że Sandra Kubicka jest jedną z najpiękniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Duże zainteresowanie wzbudza nie tylko jej kariera, ale także życie prywatne. Przypomnijmy, że modelka wiele lat spędziła w Stanach Zjednoczonych, gdzie prężnie pracowała w branży.

Kubicka aktualnie jest w związku z Aleksandrem Milwiw-Baronem. Choć tę relację początkowo starali się ukrywać, teraz chętnie pokazują swoją miłość chociażby w social mediach.

Warto dodać, że modelka często opowiada o swoich problemach ze zdrowiem, a tym samym daje wsparcie wielu kobietom. Sama bowiem zmaga się z zespołem policystycznych jajników.

Sandra Kubicka w bikini
Sandra Kubicka

Zobacz także: Babcia Baron jest aktorką!

Kubicka o rozstępach i samoakceptacji

Niedawno, w social mediach Sandry Kubickiej ukazało się odważne zdjęcie w bieliźnie. Modelka opatrzyła je dłuższym komentarzem. Na fotografii kobieta pokazała rozstępy na pośladkach. Jak zdradziła, towarzyszą jej od dzieciństwa.

Ponadto, opowiedziała historię kobiety, która ze względu na komentarze innych przestała czuć się dobrze w swoim ciele.

,,All Wonders to historia kobiety która kiedyś czuła się bardzo komfortowo we własnym ciele, była bardzo pewna siebie, uwielbiała swoje ciało, inni z reszta tez, dlatego była rozchwytywana przez obiektywy na całym świecie.. ale w pewnym momencie los zadecydował jej to odebrać. Jej ciało się zmieniło, zmieniło się również jej nastawienie, zaczęła sie chowac, wstydzić, a świat który kiedyś brał jej ciało jako przykład zaczął z niej kpić i ą obrażać..’’

Tym zdjęciem Kubicka promuje własną markę. Mimo, że pierwszym produktem będzie bielizna, zapowiada, że to nie koniec. Chciałaby również, aby nie były to jedynie ubrania, a ruch kobiet, który zachęci je do samoakceptacji i wiary w siebie.

Internauci doceniają jej szczerość i komplementują figurę:

,,Gratulacje! Jesteś motywacją dla młodych ludzi, tyle osiągnąć w tym wieku’’

,,Brawo @sandrakubicka kolejny raz mnie mega pozytywnie zaskakujesz’’

,,Jakbym o sobie czytała i tez od urodzenia mam cętki na tyłku i udach, jesteś piękna jak zawsze’’

A Wy co uważacie o wyznaniu i zdjęciu Sandry Kubickiej?

źródło: Instagram Sandry Kubickiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej