Babcia Barona zamieszkała w domu opieki dla artystów. Wiedzieliście, że to znana aktorka!?

2 lipca 2022
Przez: : KS

W sieci pojawiły się informacje, że babcia Barona zamieszkała w domu opieki. Okazuje się, że Marlena Milwiw była niegdyś znaną aktorką w związku z czym znalazła się w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Co wiadomo o jej karierze i relacjach z wnukiem?

Informacje o Aleksandrze Milwiw-Baronie

Nie da się ukryć, że ostatnimi czasy temat Baron bardzo często przewija się w mediach. Jednym z powodów, dlaczego tak się dzieje jest jego związek z modelką Sandrą Kubicką. Zakochani często pozują razem do zdjęć, które następnie udostępniają w social mediach. Piękna blondynka często opowiada także publicznie o łączących ich uczuciu.

Przypomnijmy, że Aleksander Milwiw-Baron to gitarzysta, który popularność zdobył wraz z zespołem Afromental. Dużą sympatię widzów zdobył także w programie The Voice of Poland oraz Th Voice Kids, gdzie z kolegą z zespołu Tomsonem występują w roli jurorów i trenerów.

Zobacz także: Sandra Kubicka i Baron rozstali się? Modelka mocno skomentowała!

Kim jest babcia Baron?

Jak się okazuje, popularny muzyk ma w swojej rodzinie przodków po których mógł odziedziczyć zdolności artystyczne. Mianowicie, między innymi babcia Barona to znana aktorka.

Aleksander Milwiw-Baron
Aleksander Milwiw-Baron

Marlena Milwiw to aktorka, która pochodzi ze Lwowa. Na świat przyszła w 1931 roku, a więc w tym roku skończy 91 lat. Co ciekawe, jest ostatnim potomkiem tego nazwiska i aby je zatrzymać nie zdecydowała się na zmianę po wyjściu za mąż. Widzowie mieli okazję oglądać ją między innymi w serialu Świat według Kiepski, czy filmie Och, Karol.

Jak donosi Super Express, babcia Barona zamiszkała w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Z ich informacji wynika, że aktorka jest w dobrej formie. Oprócz tego, Alek i pozostała rodzina często składają jej wizyty.

A Wy wiedzieliście, że babcia Barona jest aktorką?

źródło: Super Express/Instagram Barona

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej