Sandra Kubicka poprowadzi reality-show w TVP!

14 lutego 2023
Przez: : M.S.

Modelka niebawem będzie miała okazję sprawdzić się w nowej roli. Sandra Kubicka poprowadzi nowe reality-show w stacji TVP. Na czym będzie polegał program, którego gospodynią zostanie partnerka Barona?

Sandra Kubicka poprowadzi nowy program w TVP

Sandra Kubicka zanim zamieszkała w Polsce swoje życie układała sobie za oceanem. Kilka lat temu modelka przeprowadziła się do swojej ojczyzny i wzięła udział w tanecznym show Polsatu Taniec z Gwiazdami. Od tego czasu Sandra zaczęła pokazywać się na różnego rodzaju eventach, a także prowadziła swój profil z social mediach.

Nie da się ukryć, że spora popularność modelce przyniósł związek z Alkiem Baronem. Początkowo para ukrywała swoją relację, jednak, gdy ich romans ujrzał światło dziennie, para nie szczędziła sobie publicznie czułości. Także ich profile na Instagramie opływały we wspólne zdjęcia i filmy.

W ostatnim czasie pojawiło się sporo spekulacji na temat kryzysu w związku Alka i Sandry. Media rozpisywały się nawet, że para się rozstała. Na szczęście były to tylko plotki, a relacja Kubickiej i Barona nadal się rozwija.

Kubicka poprowadzi Love me or leave me w TVP!

Jakiś czas temu media informowały o tym, że Alek załatwił swojej partnerce pracę w stacji TVP, w której aktualnie jest jurorem w programie The Voice of Poland. Wiele wskazuje na to, że to prawda i niebawem na antenie TVP VOD ruszy emisja nowego formatu, którego gospodynią została Sandra Kubicka.

Love me or leave me to nowy program stacji TVP, którego bohaterami będa pary, które zamierzają się pobrać. Przyszli nowożeńcy wybiorą się na wspólne wakacje na hiszpańską wyspę Gran Canarię, gdzie poddani zostaną ostatecznej próbie, po której zdecydują, czy nadal chcą ze sobą spędzić resztę lub się rozstają:

“Love me or leave me” to nowy program typy reality show, który już niedługo pojawi się w serwisie TVP VOD. Prowadzącą została modelka Sandra Kubicka. Bohaterami programu są pary przygotowujące się do ślubu, które na kilka tygodni przed wydarzeniem zdecydowały się zamieszkać w willi na hiszpańskiej wyspie Gran Canaria. W trakcie trwania show sprawdzają, jak bardzo się znają i czy są gotowi na ostateczny krok” – czytamy w Fakcie.

Nie da się ukryć, że obecnie programu typu randkowe reality-show w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością. W Polsacie widzowie mają okazję oglądać Love Island. Wyspa Miłości, którego gospodynią jest Karolina Gilon. W TVN 7 niebawem pojawi się premiera nowego programu prowadzonego przez Edytę Zając True Love. Natomiast ostatnio widzowie Netfliksa mieli okazję oglądać Love Never Lies. Polska, który poprowadziła Maja Bohosiewicz.

Myślcie, że Love me or leave me ma szansę na sukces? Trzymamy kciuki za Sandrę w roli prowadzącej!

Źródło: fakt, Instagram Sandry Kubickiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej