Sandra Kubicka skomentowała swoją ciążę! Jej wyznanie zaskakuje!

21 lipca 2022
Przez: : M.S.

Modelka podczas odpowiedzi na pytania internautów, zdradziła wiele na temat chęci bycia mamą. Jej wyznanie może wielu bardzo zaskoczyć!

Związek Kubickiej i Barona

Sandra Kubicka i Aleksander Baron od roku tworzą bardzo udaną parę. Chociaż początkowo, zakochani ukrywali swój związek, po kilku miesiącach końcu pochwalili się swoim szczęściem. Od tego czasu para ochoczo publikowała wspólne zdjęcia i relacje. Nie obyło się także od publicznych wyznań miłości i pokazywania się w objęciach. Także na ściankach Sandra i Baron chętnie okazywali sobie uczucia.

Chociaż wielu uważało, że związek modelki i muzyka nie ma szans na przetrwanie, ku ich zdziwieniu zakochani wciąż udowadniają, że uczucie, które ich połączyło jest prawdziwe i trwałe.

W ostatnim czasie w sieci pojawiły się spekulacje o kryzysie w związku Kubickiej i Barona. Czujni internauci zauważyli, że Sandra wybrała się na wakacje na Ibizę wraz ze swoją przyjaciółką, jednak bez swojego partnera. W związku z tym fani modelki zaczęli snuć domysłu o rzekomym rozstaniu swojej ulubienicy i jej ukochanego. Co więcej, w mediach pojawiło się kilka artykułów sugerujących, że Sandra i Baron nie są już razem. Sytuacja ta bardzo wzburzyła Kubicką, która zdecydowała się odnieść do plotek o rozstaniu. Modelka nie ukrywała swojej zdziwienia komentarzami internautów. Wyznała, że wyjazd bez partnera nie jest niczym dziwnym:

“Bardzo współczuje osobom, które nie mogą podróżować z przyjaciółmi bo ich partner. partnerka się na to nie zgadza. Miłość to wolność i zaufanie a jak się jest zakochanym to nic innego nie ma znaczenia”

Dodała, że z Alkiem dają sobie wolność i zapewniła wówczas, że niebawem wybiera się ze swoim ukochanym na wakacje.

Rzeczywiście, aktualnie Kubicka i Baron przebywają na wspólnych wakacjach, skąd relacjonują swój pobyty. W wolnej chwili, Sandra organizuje dla swoich obserwujących Q&A, podczas którego padają czasem bardzo prywatne pytania.

Sandra Kubicka będzie mamą?

Jedna z internautek zapytała Kubickiej, w jakim wieku chciałaby mieć dziecko. Odpowiedź Sandra z pewnością zaskoczyła nie jedną osobę. Modelka wyznała, że od dawno jest gotowa na bycie mamą:

“Ja jestem gotowa mentalnie od kilku lat, niczego bardziej nie pragnę niż bycia mamą, ale zdrowie mi na to nie pozwalało.”

Dodała także, że dopiero od niedawna ma owulację i dziwi ją fakt, że są pary, które już po pierwszym stosunku zachodzą w ciążę:

“Dopiero od kilku miesięcy mam owulację i teraz zawsze mnie zastanawiają historie, gdy słyszę, że po pierwszym stosunku ktoś zachodzi w ciążę. Jak to możliwe”– zastanawia się Kubicka.

Screen Kubicka

Sądząc po wpisie, wiele wskazuje na to, że modelka wraz ze swoim partnerem planują dziecko.

Trzymamy zatem kciuki!

Źródło: Instagram Sandry Kubickiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej