Sandra Kubicka skomentowała swoje rozstanie z Baronem. Nie przebiera w słowach!

30 czerwca 2022
Przez: : M.S.

Modelka wybrała się wraz ze swoją przyjaciółką z Miami, na kilka dni na Ibizę, czym zaniepokoiła swoich fanów. W mediach pojawiły się artykuły dotyczące kryzysu w jej związku. Wyraźnie rozjuszona Sandra Kubicka skomentowała swoje rozstanie z Baronem. Nie kryła oburzania!

Związek Sandy Kubickiej i Alka Barona

Sandra Kubicka i Baron są parą od ponad roku. Początkowo para swój związek trzymała w tajemnicy I chociaż o ich relacji plotkowano już od dłuższego czasu to dopiero po kilku miesiącach zakochani zdecydowali się ujawnić. Od tego czasu zakochani dzielili się swoją miłością w social mediach.

Nie da się ukryć, że początkowo związek modelki i muzyka spotkał się z wieloma krytycznymi komentarzami. Wielu nie wróżyło im świetlanej przyszłości i sugerowało, że relacja Kubickiej i Barona prędzej czy później się rozpadnie.

Media już wielokrotnie sugerowały, że w związku Sandry i Barona pojawił się kryzys. Oni jednak za każdym razem dementowali te plotki zapewniając, że pomiędzy nimi jest wszystko w porządku.

ZOBACZ TAKŻE: Ostra wymiana zdań pomiędzy Lipińska i Kubicką!

Teraz ponownie związek Sandry i Alka został poddany wątpliwościom. Modelka wybrała się wraz ze swoją przyjaciółką na wakacje na Ibizę, natomiast zabrakło na nich Barona. W związku z tym media ponownie węszyły kryzys pary.

Sandra Kubicka skomentowała swoje rozstanie z Baronem

Artykuły pojawiające się w sieci wyraźnie rozjuszyły modelkę, która na swoim Instagramie w końcu wyznała prawdę na temat swojego związku z Alkiem. Kubicka zapewniła, że pomiędzy nią, a partnerem jest wszystko w porządku. Podkreśliła, że w związku najważniejsza jest wolność:

“Bardzo współczuje osobom, które nie mogą podróżować z przyjaciółmi bo ich partner. partnerka się na to nie zgadza. Miłość to wolność i zaufanie a jak się jest zakochanym to nic innego nie ma znaczenia”

InstaStory Kubickiej
InstaStory Sandry Kubickiej/ Instagram

Zaznaczyła także, że aby w jej związku panowało szczęście to ona sama musi być szczęśliwa. Podkreśliła, że od pół roku nie miała wolnego weekendu:

“Aby mój partner mógł być ze mną szczęśliwy ja, a że od 6 miesięcy nie miałam nawet jednego weekendu wolnego z moja przyjaciółka z Miami przyleciała do Europy, to przyleciałam spędzić z nią najpiękniejszy czas.”

Dodała, że w lipcu zamierza podróżować, a towarzyszyć jej ma Baron:

“Mam dla was jeszcze newsa. Będę podróżować CAŁY LIPIEC ale również z Alkiem :)”

Niewątpliwie z związku Sandry Kubickiej i Alka nic się nie zmieniło i nadal para ma się świetnie. Trzymamy kciuku, żeby to szczęście trwało jak najdłużej!

Wy też węszyliście rozstanie?

Źródło: Instagram Sandry Kubickiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej