Sandra Kubicka spędzi święta Bożego Narodzenia z Baronem? Gwiazda zdradziła szczegóły!

29 listopada 2021
Przez: : MC

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Czy Sandra Kubicka spędzi ten wyjątkowy czas razem z wybrankiem swojego serca? Modelka opowiedziała o swoich planach!

Kariera Sandry Kubickiej

Sandra Kubicka to jedna z najpopularniejszych polskich modelek, która rozwinęła międzynarodową karierę. Gwiazda współpracowała ze światowymi markami i może pochwalić się licznymi osiągnięciami. Ponadto Sandra zaprezentowała swoje umiejętności występując w 10. edycji Tańca z gwiazdami, gdzie zdobyła 3. miejsce.

Obecnie jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu i stale się rozwija. Podobnie jak wiele znanych osobistości, aktywnie działa w mediach społecznościowych, a także przeprowadza liczne kampanie reklamowe. Co więcej, niedawno ruszyła nowa działalność Sandry, czyli sklep ze zdrowym jedzeniem i suplementami.

Zobacz także: Sandra i Baron planowali fałszywe zaręczyny? Modelka skomentowała sprawę

Jeśli chodzi o życie prywatne, Sandra ma za sobą kilka nieudanych związków. Jak sama twierdzi, obecnie jest “zakochana na maksa”, a jej partnerem jest Baron. Plotki dotyczące ich związku pojawiły się kilka miesięcy temu, jednak zakochani dopiero w połowie października potwierdzili wszystkie doniesienia.

Plany na święta

Sandra i Baron mają za sobą kilka wspólnych miesięcy. Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Czy w tym roku po raz pierwszy spędzą je razem? Głos w sprawie zabrała Sandra, która w rozmowie z reporterką serwisu Jastrząb Post zdradziła co nieco o planach na święta.

Jak się okazuje, Sandra chce spędzić ten wyjątkowy czas ze swoją rodziną.

“Ja na pewno będę chciała spędzić ten czas z moją rodziną (…) Na pewno chciałabym spędzić te święta z Alkiem, ale jestem świadoma, że on też ma swoją rodzinę, więc nie będę mu stawiać warunków. (…) Jeżeli będzie chciał to spędzimy je razem, jeżeli nie, to zobaczymy się na drugi dzień” – wyznała Sandra.

Sandra i Baron

Kibicujecie Sandrze i Alkowi?

źródło: jastrzabpost.pl, Instagram Sandry Kubickiej / Barona

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej