Sandra Kubicka zaprojektowała suknię dla Sugarfree.

24 grudnia 2019
Przez: : K.M.

Sandra Kubicka zaprojektowała suknię dla Sugafree. Modelka stworzyła projekt sukni wieczorowej dla znanej marki odzieżowej. Jest przepiękna, musicie to zobaczyć!

Sandra Kubicka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek. Na swoim koncie ma kampanie z największymi światowymi markami: Delia, Alexia, Nordstrom i Bonprix. Sesje zdjęciowe z jej udziałem opublikowały takie magazyny jak: Cosmopolitan, Fashion  Magazine,  Glamour, InStyle, a w 2017 roku jej zdjęcie znalazło się na okładce amerykańskiego wydania magazynu Playboy. Czasopismo Maxim umieściło Sandrę na liście „100 najseksowniejszych nazwisk Ameryki”.

Sandra Kubicka zaprojektowała suknię dla marki  Sugarfree.

Sugarfree to polska marka odzieżowa, w której ubrania wykonane są z najwyższej jakości tkanin sprowadzanych z Włoch oraz z Hiszpanii. Marka skierowana jest do kobiet, które podążają za trendami, jakie panują w świecie mody oraz pragną wyglądać świetnie niezależnie od sytuacji. Sandra Kubicka stworzyła swój własny projekt sukni wieczorowej, która już niedługo ukaże się w sprzedaży w sklepie SugarfreeCelebrytka zaprojektowaną przez siebie sukienkę po raz pierwszy zaprezentowała podczas wyborów Miss Supranational 2019.

Wybory najpiękniejszej kobiety na świecie, czyli Miss Supranational 2019 odbyły się 6 grudnia. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach Konkurs przyciągnął przed telewizory tysiące widzów. Uroczystą galę poprowadzili: prezenterka BBC – Anita Jones oraz zwycięzca programu MasterChef – Damian Kordas. W jury zasiedli między innymi: Sandra Kubicka, Aleksandra Szwec, Monika Lewczuk oraz Mariusz Czerkawski. Tytuł Miss Supranatinal 2019 powędrował do modelki z Tajlandii – Anntoni Porsild.

Sandra Kubicka na gali Miss Supranational 2019.

Podczas minionej gali konkursu piękności wszystkie oczy zwrócone były na jedną gwiazdę – Sandrę Kubicką. Sandra wystąpiła w sukni własnego projektu dla marki Sugarfree. Długa suknia, na cienkich ramiączkach z odkrytymi plecami, w odcieniu bardzo kobiecej czerwieni idealnie prezentowała się na celebrytce. Sandra do stylizacji dołączyła naturalnie upięte włosy w koka oraz delikatny makijaż. Całość prezentowała się rewelacyjnie!

A Wam jak podoba się sukienka projektu Sandry Kubickiej dla markiSugarfree? Bo my jesteśmy zachwyceni!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej