Sandra Milwiw-Baron pokazała płaski brzuch po porodzie!

27 maja 2024
Przez: : W.M.

W minioną sobotę fanów Sandry Kubickiej i Alka Barona czekała miła niespodzianka. Modelka i muzyk ogłosili, że przed kilkoma dniami zostali rodzicami. Teraz młoda mama zaprezentowała się swoim obserwatorom w krótkim topie, prezentując, jak wygląda po porodzie.

Nie da się ukryć, że gdy okazało się, że Sandra Kubicka i Alek Baron są razem, było to niemałą niespodzianką. Modelka i gitarzysta z Afromental w krótkim czasie stali się jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie.
Kilka miesięcy temu zakochani pochwalili się zaręczynami, a niedługo później ogłosili radosne wieści swoim fanom, dzieląc się informacją, że się spodziewają się synka.

Po radosnych miesiącach oczekiwania na dziecko, w minioną sobotę Sandra i Alek pochwalili się, że są już rodzicami. Jako pierwszy zrobił to mąż Kubickiej, który ogłosił wieści ze sceny podczas festiwalu w Sopocie, a chwilę później także na profilu Sandry pojawiło się obszerne oświadczenie, w którym przyznała, że ich synek przyszedł na świat 16 maja.

Sandra, w emocjonalnym wpisie na swoim profilu, podzieliła się swoimi odczuciami i pierwszymi chwilami z synem, które nie były takie, jak sobie wymarzyła.

“Leoś urodził się w 33 tygodniu i 6 dniu ciąży. Nasze pierwsze wspólne chwile nie były takie, jak sobie wymarzyliśmy, ale mamy całe życie przed sobą, aby to nadrobić(…)” – napisała Sandra.

Sandra Kubicka i Baron zostali rodzicami, fot. Instagram

Sandra Kubicka pokazała się po porodzie

Sandra jeszcze przed porodem wielokrotnie zapewniała, że nie będzie chciała pokazywać twarzy ich synka na swoim profilu w mediach społecznościowych. Chociaż faktycznie internauci nie mogą liczyć na nowe zdjęcia ich pociechy, Sandra stara się na bieżąco relacjonować, jak wygadają pierwsze dni jej macierzyństwa.

Nieoczekiwanie w poniedziałek na profilu Kubickiej pojawiło się nowe zdjęcie, na którym Sandra pokazała, jak wygląda po porodzie. Nie da się ukryć, że pierwsze, co rzuciło się w oczy to płaski brzuch modelki, która zaledwie jedenaście dni wcześniej została mamą.

Sandra Kubicka pokazała się po porodzie, fot. Innstagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej