Sandra Kubicka urodziła! Wybrała piękne imię dla synka

25 maja 2024
Przez: : M.J

W końcu nastał ten długo oczekiwany dzień. Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron zostali rodzicami i powitali na świecie swoją pierwszą, długo wyczekiwaną pociechę. Poznajcie szczegóły!

Ciąża Sandry Kubickiej

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron tworzą jeden z najgłośniejszych związków w polskim show-biznesie. Choć każde z nich ma na swoim koncie kilka poważnych związków, w tym także zaręczyny, ich obecna relacja pokazuje, że po latach ustatkowali się i nie wyobrażają sobie życia bez siebie.

Para chętnie publikuje fragmenty ze swojego życia prywatnego w swoich social mediach pokazując wyjazdy w różnorodne miejsca na całym świecie, zwykłą codzienność oraz dzieli się łączącym ich uczuciem.

Modelka i muzyk najpierw ogłosili swoje zaręczyny, które odbyły się w Dubaju, gdzie para wybrała się z okazji 40-stych urodzin Aleksandra. Niedługo później okazało się, że nie czeka ich nie tylko ślub, ale również inna ogromna zmiana w życiu. Sandra i Alek po długich staraniach oczekiwali przyjścia na świat swojej pierwszej pociechy – synka, którego imienia nie zdradzali przez okres całej ciąży.

To jednak nie koniec zmian, które nastały w ich życiu w krótkim okresie czasu. Choć początkowo modelka informowała, że ślub musi zaczekać stało się zupełnie inaczej. 6 kwietnia narzeczeni zostali małżeństwem, a parę dni po ślubie podzielili się szczęśliwą nowiną z fanami. Od tamtej pory modelka nazywa się Sandra Milwiw-Baron.

Zobacz także: Sandra Kubicka ujawniła szczegóły ślubu z Baronem! Tak teraz się nazywa! [ZDJĘCIA]

W trakcie ciąży Sandra Kubicka jest bardzo aktywna w sieci. Modelka prezentuje kompletowanie wyprawki, informuje o kolejnych badaniach czy prezentuje coraz to większy, ciążowy brzuszek.

Zobacz także: Sandra Kubicka i Baron wybrali modny wózek. To model, który kochają gwiazdy

Fot. Niemiec/AKPA

Szczęśliwe rozwiązanie

W końcu nastał ten długo wyczekiwany dzień. Jak się okazuje, synek Sandry i Alka jest już na świecie! Sandra podzieliła się emocjonalnym wpisem, bo jak się okazuje, ich synek przyszedł na świat wcześniej niż planowano, 16 maja o godzinie 2:11 . Sandra i Aleksander wybrali piękne imię, bo na świat przyszedł Leonard Milwiw-Baron.

16 maja o godzinie 2:11 w nocy przyszedł na świat nasz wymarzony Syn. Leoś urodził się w 33 tyg + 6 dniu ciąży. Nasze pierwsze wspólne chwile nie były takie jak sobie wymarzyliśmy ale mamy całe życie przed sobą aby to nadrobić. Tak bardzo chciałam go przytulić i zabrać do domu. To jest absolutnie najgorsze uczucie dla matki – patrzeć jak Twoje dziecko jest podpięte rurami do różnych urządzeń a Ty nie możesz nic zrobić ani mu pomóc. Wypłakałam ocean łez podczas pobytu w szpitalu. Każdy kolejny dzień był dla mnie ogromną lekcją cierpliwości i wytrwałości a naszym najlepszym przyjacielem był czas. Pomimo swojego wczesnego przyjścia na świat Leoś jest turbo silnym, zdrowym i bardzo dzielnym chłopcem. Codziennie robił i robi ogromne postępy. Bardzo szybko pokazał swój charakter i siłę woli. Po kilku dniach zaczął oddychać samodzielnie, z dnia na dzień dosłownie rozpromieniał. Te wszystkie wspólne dni w szpitalu udowodniły nam jak silni jesteśmy razem jako rodzina. Moja wymarzona rodzina.. Nikt ani nic nas już nie złamie. Kocham Was @alekbaron & Leosiu 🩵
Mężczyźni mojego życia. Moje wszystko.”
– napisała świeżo upieczona mama.

Sandra Kubicka urodziła / fot. Instagram.
Sandra Kubicka urodziła / fot. Instagram.
Sandra Kubicka urodziła / fot. Instagram.
Sandra Kubicka urodziła / fot. Instagram.
Sandra Kubicka urodziła / fot. Instagram.

Serdecznie gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom. Życzymy dużo zdrowia i spokoju w tym wyjątkowym i trudnym dla nich czasie.

Źródło: Akpa, Instagram Sandry Kubickiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej