Sandra Valero: [wiek, kariera, Eurowizja Junior 2023, Instagram]

24 listopada 2023
Przez: : K.M.

Kolejną uczestniczką wielkiego konkursu muzycznego dla dzieci Eurowizja Junior jest Sandra Valero, która reprezentuje Hiszpanię. Sprawdźcie szczegółowe informacje na jej temat.

Sandra Valero: wiek

Niespełna 12-letnia reprezentantka Hiszpanii – Sandra pochodzi z Walencji, a jej zainteresowaniem nie jest tylko muzyka, ale również modeling. Co więcej, artystka wzięła również udział w programie Idol Kids i w hiszpańskiej wersji show The Voice Kids. Niestety, Sandra nie wygrała programu i odpadła na etapie nokautów.

Sandra Valero: kariera

12-latka, aby reprezentować Hiszpanię podczas Eurowizji Junior 2023 musiała wygrać proces selekcji, który był dwuetapowy. Początkowo chętni zgłaszali się przez formularz online, a zgłosiło aż 114 kandydatów. Następnie, drugi etap – castingi na żywo, do którego wybrano 14 uczestników. Oceniało ich siedmioro jurorów.

Zobacz także: Szczegółowe informacje na temat tegorocznego finału Eurowizji Junior

Sandra Valero: Eurowizja Junior 2023

Eurowizja Junior 2023 zbliża się wielkimi krokami, finał konkursu odbędzie się już w tę niedzielę 26 listopada w Nicei. Podczas losowania kolejności, w jakich wystąpią uczestnicy, gospodarz konkursu zaprezentuje się z numerem dwunastym. Polska znalazła się pod numerem dziewiątym, a wszystko rozpocznie się od występu Hiszpanii. Konkurs odbędzie się w hali Palais Nikaï a., co ciekawe to druga w ciągu trzech lat edycja organizowana przez Francję. Hasło tegorocznej Eurowizji Junior przy Heroes. Bądźcie z nami i oglądajcie w niedzielę finał o godzinie 16:00 na antenie TVP1.

Sandra Valero: Instagram

Młoda artystka regularnie prowadzi swój profil na portalu Instagram, gdzie widnieje pod nazwą @sandravalero_official. Ilość jej followersów codziennie się zmienia, a obecnie ma ich ponad 10 tysięcy.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej