Połącz się z nami

Sara Boruc w „Tańcu z Gwiazdami”? Będzie konkurencją dla Julii Wieniawy?

News

Sara Boruc w „Tańcu z Gwiazdami”? Będzie konkurencją dla Julii Wieniawy?

W mediach pojawiły się kolejne pogłoski o tym, która z gwiazd wystąpi w następnej edycji tanecznego show! Sara Boruc w „Tańcu z Gwiazdami”? Szykuje się niezłe widowisko!

Przed widzami Polsatu wielkie emocje. Już niedługo 11 edycja „Tańca z Gwiazdami”, a producenci szykują dla fanów formatu największe gwiazdy polskiego show-biznesu!

Niedawno mediami wstrząsnęła informacja o tym, iż pierwszą i zarazem jedną z największych gwiazd 11 edycji „Tańca z Gwiazdami” w stacji Polsat zostanie Julia Wieniawa. Jak donosił magazyn Flesz, aktorka wynegocjowała iście gwiazdorską i rekordową stawkę za odcinek. Nikt nie ma wątpliwości, że gwiazda serialu „Zawsze warto” będzie miała szanse zajść w programie bardzo daleko! Julia wielokrotnie udowadniała swoim licznym obserwatorom, że jest bardzo wysportowana i uwielbia sport. Jedną z jej największych pasji, której poświecą sporo czasu, jest m.in. joga!

Sara Boruc w „Tańcu z Gwiazdami”?

11 edycja „Tańca z Gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami, a fani formatu wciąż nie wiedzą, które z gwiazd wystąpią w tanecznym show! Jak informuje serwis Pudelek.pl. kolejną gwiazdą, która pokaże na tanecznym parkiecie swoje umiejętności, będzie Sara Boruc! Prywatnie gwiazda związana jest z bramkarzem – Arturem Borucem, z którym razem z całą rodziną mieszkają w Wielkiej Brytanii. Jeśli informacje te okażą się prawdziwe, Sara będzie zmuszona przeprowadzić się do Polski, gdzie pod okiem tanecznego partnera będzie musiała przygotowywać się do odcinków, które emitowane będą „na żywo” w stacji Polsat.

Przypomnijmy, że mimo tego, iż niedługo na antenie będziemy mogli oglądać kolejną edycję tanecznego show, program ten cieszy się nieprzerwaną popularnością. Ostatnią 10 edycję programu „Taniec z Gwiazdami” wygrał Damian Kordas, który w finale zmierzył się z Basią Kurdej-Szatan!

Jedną z gwiazd, która potwierdziła swój udział w programie jest piosenkarka – Anna Karwan.

Na razie Sara Boruc nie odniosła się do tych doniesień i oficjalnie nie potwierdziła swojego udziału w programie „Taniec z gwiazdami”.

Jeśli informacje te okażą się prawdziwe, myślicie, że Sara ma szanse wygrać Kryształową Kulę? My jesteśmy o tym przekonani!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry