Sebastian Karpiel-Bułecka: [wiek, żona, zespół, ślub, Instagram]

31 marca 2020
Przez: : KS

Sebastian Karpiel-Bułecka to niewątpliwie jeden z najprzystojniejszych wokalistów w Polsce. Mężczyzna cieszy się dużą sympatią wśród odbiorców, a jego zespół istnieje już od kilkunastu lat na rynku muzycznym. Sprawdźmy, co wiadomo o jego karierze oraz życiu prywatnym!

Sebastian Karpiel-Bułecka: wiek

Pełne imię i nazwisko muzyka brzmi Łukasz Sebastian Karpiel. Urodził się w Krakowie, jednakże mieszka w Kościelisku. Na świat przyszedł 14 maja 1976 roku, a więc ma 43 lata. Co ciekawe, z wykształcenia jest architektem. Ukończył studia na Wydziale Architektury na Politechnice Krakowskiej. Jest utalentowany muzycznie, potrafi grać na skrzypcach, dudach oraz fujarze słowackiej.

Sebastian Karpiel-Bułecka: Zakopower

Zakopower to zespół muzyczny, który tworzy w klimacie folkowym. Karpiel-Bułecka jest jego założycielem. Nazwa wzięła się oczywiście od miasta Zakopane, z którym utożsamiają się członkowie i ich utwory. Do tej pory wydali siedem płyt studyjnych, a za ich największe hity uważa się Boso, Kto nas woła i Tak ma być.

Sebastian Karpiel-Bułecka: żona

Artysta przez kilka lat związany był z Kayah, jednakże ich drogi ostatecznie się rozeszły. W 2014 roku związał się z modelka Pauliną Krupińską, która obecnie możemy oglądać w roli prowadzącej program Dzień Dobry TVN. Para doczekała się dwójki dzieci: córki Antoniny oraz syna Jędrzeja. Obydwoje przyznają, że jak w każdym związku musza mierzyć się z problemami, ale uczucie zawsze zwycięża.

Po kilku latach wspólnego życia, para zdecydowała się na zawarcie związku małżeńskiego. Ceremonia odbyła się w lipcu 2018 roku. Para do ołtarza udała się w regionalnych góralskich strojach i trzeba przyznać, że prezentowali się olśniewająco.

Sebastian Karpiel-Bułecka: Instagram

Jego konto na Instagramie znajdziemy pod nazwą @sebastiankarpielbulecka. Na chwilę obecną obserwuje go ponad 40 tysięcy użytkowników. Muzyk dodaje tam wiele zdjęć oraz relacji, aby być w stałym kontakcie ze swoimi fanami.

Źródło: Instagram Sebastiana Karpiel- Bułeckiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej