Połącz się z nami

Sebastian z „Hotel Paradise 3” imprezuje za pieniądze ze zbiórki? Internauci są wściekli…

Sebastian Tokarski po raz kolejny mierzy się z krytyką internautów.

Zdrowie i dieta

Sebastian z „Hotel Paradise 3” imprezuje za pieniądze ze zbiórki? Internauci są wściekli…

Sebastian Tokarski po raz kolejny musi się zmierzyć z nieprzychylnymi wpisami internautów, którzy zarzucili mu, że zamiast zadbać o swoje zdrowie po koszmarnym wypadku w programie Hotel Paradise, on po zebraniu pieniędzy na rehabilitację bawi się w najlepsze z innymi uczestnikami randkowego reality-show. Co więcej, w sieci możemy znaleźć komentarze, w których internauci sugerują, że chłopak bawi się za pieniądze ze zbiórki.

Wypadek Sebastiana w Hotelu Paradise

Sebastian Tokarski nie na długo mógł się cieszyć swoim pobytem w zanzibarskim hotelu. Choć chłopak przyszedł do programu, aby przeżyć przygodę życia, to w jego wypadku udział w programie zakończył się koszmarną kontuzją.
Przypomnijmy, że podczas zabawy w przyhotelowym basenie inny z uczestników, którym był Dawid, niefortunnie podniósł Sebastiana, który miał unieruchomione ręce. 23-latek nie tylko był hospitalizowany, ale dalsze badania wykazały, iż musi wrócić do Polski, aby kontynuować leczenie. Diagnoza brzmiała:

„Zwichnięcie stawu obojczykowo-barkowego z przemieszczeniem obojczyka i częściowym zerwaniem wiązadeł”

Zobacz także: Sebastian z programu Hotel Paradise przeszedł pierwszą operację

Koledze z programu postanowiła pomóc również Basia Pędlowska i nie da się ukryć, że zrobiła dla niego wiele, choć zapewne nie spodziewała się tak ostrej reakcji niektórych internautów.

Zbiórka na rehabilitację

Kilka dni temu w sieci pojawiła się zbiórka pieniędzy dla Sebastiana Tokarskiego, która miała mu pomóc w dalszym leczeniu i rehabilitacji. Jak wówczas podkreśliła Basia, jej kolega jest jeszcze młody i musi jak najszybciej wrócić do swojego życia sprzed wypadku w programie. Choć celem było zebranie 25 tysięcy złotych, to jak już wiadomo, pomimo że nie udało się uzbierać całej kwoty, to i tak suma ponad 12 tysięcy złotych robi wrażenie.

Zobacz także: Hejt był powodem przerwania zbiórki na leczenie Sebastiana z Hotelu Paradise?

Tym razem 23-latek po raz kolejny musi się mierzyć z nieprzychylnymi komentarzami, które pojawiły się na jego profilu. Czy ma coś na swoją obronę?

Sebastian Tokarski w ogniu krytyki

Na Instagramie uczestnika trzeciej edycji randkowego reality-show pojawiło się zdjęcie z innymi uczestnikami trzeciej i drugiej edycji programu Hotel Paradise. Nie da się ukryć, że wszyscy są w iście szampańskich nastrojach, a wraz z nimi na zdjęciu widać uśmiechniętego Sebastiana.

Zdjęcie z profilu Sebastiana Tokarskiego z pozostałymi uczestnikami HP

To właśnie pod grupowym zdjęciem na profilu Tokarskiego pojawiły się komentarze, w których czytamy:

„Widzę zbiórka się skończyła, impreza trwa. I po co ostatnio był ten lament skoro wszystko jest ok 🙈”

„Za hajs obserwujących baluj xD dobrze to rozegrałeś 🙌”

„Naiwni ludzie wpłacali, a typ imprezuje. Teraz jest na jakimś wyjeździe z innymi uczestnikami. Zbierasz pieniądze od ludzi, a potem jeździsz na wypady ze znajomymi. To w końcu, po co ta zbiórka? „ – czytamy pod ostatnim zdjęciem Sebastiana.

Choć Tokarski odpisał na powyższe zarzuty, że zdjęcie zostało zrobione miesiąc temu, to nie wszyscy tak łatwo chcą mu w to uwierzyć. Na swoim InstaStories 23-latek aktualnie chętnie publikuje nagrania z telefonów innych uczestników, na których widzimy, że niemal cała ekipa z programu bawi się świetnie w Zakopanem.

Uczestnicy programu Hotel Paradise 3 w Zakopanem

A Wy co o tym sądzicie?

Źródło: Instagram sebastian_hotelparadise3

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry