Sentino: [Sebastian Pałucki, kim jest?, wiek, kariera, płyty, Instagram]

8 lipca 2022
Przez: : KS

Sentino, a właściwie Sebastian Pałucki to raper, który niewątpliwie należy do grona dość kontrowersyjnych muzyków. Mimo to, może pochwalić się naprawdę licznym gronem fanów. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jego temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Sentino: kim jest?

Z informacji dostępnych w sieci możemy dowiedzieć się, że pełne imię i nazwisko rapera to Sebastian Enrique Alvarez Pałucki. Wiadomo także, że urodził się 8 czerwca 1983 roku. W związku z tym, w 2022 roku skończył 39 lat. Wiele osób interesuje pochodzenie muzyka. Otóż, jego matka była Polką, natomiast ojciec Chilijczykiem.

Popularny Sento przyszedł na świat w Berlinie Wschodnim. Tam także dorastał. Gdy miał 5 lat jego rodzice rozstali się, a przyszły muzyk został pod opieką matki. Co ciekawe, przez pewien czas mieszkali nawet w Warszawie.

Tajemnicą nie jest, że raper szybko zrezygnował z edukacji. W pewnym sensie także, aby pracować nad karierą muzyczną. Aktualnie jego serce jest już zajęte, jednak trzeba przyznać, że naprawdę dba prywatność zarówno swoją, jak i swojej ukochanej.

Sentino kariera
Sentino

Zobacz także: Co wiemy o Paciu, który zawalczy na Prime MMA?

Sentino: kariera

Artysta w bitwie freestylowej zadebiutował już jako nastolatek. Wtedy zwrócił na siebie uwagę niemieckich muzyków. Mimo, że na początku kariery miał problemu z wydaniem pierwszej płyty, w latach kolejnych zdobył grono fanów. Miał okazje współpracować z wieloma artystami zarówno z Niemiec, jak i Polski.

Największą popularność zdobyły utwory jego autorstwa takie jak: Algeciras, Lato, Midas, Powww! oraz Trójkąt bermudzki, który nagrał wraz z TheNitrozyniakiem i Boxdelem.

Ostatnimi czasu, jest naprawdę głośno o konflikcie pomiędzy nim, a właśnie Sergiuszem Górskim. Wszystko dlatego, że panów poróżniły wspólne interesy.

Sentino: Instagram

Wszyscy fani rapera mogą znaleźć jego profil na Instagramie pod nazwą @sentinobln. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 353 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej