Sentymentalna Blanka złożyła Baronowi wyjątkowe życzenia urodzinowe! Spędzili wspólnie miłe chwile!

13 grudnia 2020
Przez: : J.J

Baron obchodzi dziś swoje 37 urodziny. Z tej okazji jego ex-partnerka Blanka Lipińska, z którą nadal łączą go przyjacielska relacja złożyła mu wyjątkowe życzenia urodzinowe. Musicie to zobaczyć! Sentymentalna Blanka złożyła Baronowi wyjątkowe życzenia urodzinowe!

https://www.instagram.com/p/CC8sLovF41_/

Blanka Lipińska i Aleksander Milwiw-Baron stworzyli związek wraz z początkiem obecnego roku. Wówczas żadne z nich nie chwaliło się nowym uczuciem przed mediami i internautami. Kiedy jednak dwójka ta została przyłapana przez paparazzi podczas romantycznego spaceru nad Bałtykiem potwierdziło się to, o czym od dłuższego czasu plotkowała cała Polska, a co przez wiele osób wydawało się niemożliwym.

https://www.instagram.com/p/B-4z_GfF-BO/

Pisarka i muzyk bez wątpienia byli najgorętszą parą show-biznesu. W sieci mogliśmy codziennie oglądać ich liczne zdjęcia i nagrania, na których nie odstępowali siebie na krok. Następnie, ku wielkiemu zaskoczeniu, Blanka poinformowała o końcu ich związku i przez długi czasu nie podejmowała tematów o swoim ex.

Wraz z czasem zarówno Blanka, jak i Baron zaczęli coraz częściej wspominać o sobie w mediach. Z ich relacji wiadomo, że mają świetny kontakt, a co ciekawsze od czasu do czasu nawet się spotykają.

Sentymentalna Blanka złożyła Baronowi wyjątkowe życzenia urodzinowe!

Dziś swoje urodziny obchodzi Alek. Muzyk kończy 37 lat. Nic więc dziwnego, że jego była partnerka Blanka postanowiła złożyć mu wyjątkowe życzenia na swoim Instagramie. Blanka na InstaStory udostępniła kolaż ich wspólnych zdjęć podpisując je:

„Wszystkiego najlepszego moja bratnia duszo”

Dodatkowo zdjęcia te opatrzyła innymi hasłami, które kojarzą jej się z Alkiem.

Co ciekawsze, była para bawiła się wczoraj razem na jednej z imprez z innymi gwiazdami show-biznesu. Podczas tamtego wieczoru Blanka i Baron zajęli miejsca naprzeciwko siebie. Dziś do sieci wyciekły zdjęcia z tego wydarzenia.

Myślicie, że Blanka pokusiła się również na wyjątkowy prezent dla swojego ex-partnera?

Zobaczcie również, jak pisarka pewien czas temu wspominała wspólne chwile ze swoim byłym chłopakiem: Lipińska wspomina chwile z Baronem! Tęskni za ex-partnerem?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej