Sep & Jasmijn: [wiek, kariera, Eurowizja Junior 2023, Instagram]

24 listopada 2023
Przez: : K.M.

Jacy są kolejni faworyci tegorocznej Eurowizji Junior? Są to oczywiście reprezentanci Holandii Sep & Jasmijn! Sprawdźcie, co wiemy na ich temat.

Sep & Jasmijn: wiek

To dwójka młodych artystów w wieku trzynastu lat, którzy reprezentować będą Holandię podczas Eurowizji Junior 2023.

Sep & Jasmijn: kariera

Duet dzięki głosom widzów oraz jury wygrał Junior Songfestival 2023 i jadą do Nicei reprezentować swój kraj w najlepszym konkursie muzycznym dla dzieci. W finale preselekcji Junior Songfestival w Holandii wykonali utwór Holding On To You, łącznie od obu grup jurorskich duet otrzymał 32 punkty. Na drugim miejscu uplasował się zespół JOY!.

Zobacz także: Podpowiadamy, jak głosować na Maję Krzyżewską podczas finału Eurowizji Junior 2023 we Francji

Sep & Jasmijn: Eurowizja Junior 2023

Już w niedzielę 26 listopada na Lazurowym Wybrzeżu, w Nicei odbędzie się finał Eurowizji Junior 2023. Cała ceremonia emitowana będzie na antenie TVP1 od godziny 16:00. Głosowanie internetowe podzielone jest na dwa etapy. Pierwszy\e odbędzie się już od godziny 20:00 czasu polskiego i potrwa do rozpoczęcia konkursu, na stronie junioreurovision.tv, gdzie należy obejrzeć skrót piosenek z drugiej próby artystów. Następnie będziemy mogli oddać głosy, które mają 50% wpływu na wyniki, w taki sposób swoje głosy przekażą również jurorzy. Drugi etap to głosowanie podczas trwania konkursu. Po wszystkich występach procedura głosowania wygląda identycznie, jak w pierwszym etapie i potrwa 15 minut. Podczas ogłoszenia wyników na ekranie pojawią się punktacje jurorski, a później te od internautów.

Sep & Jasmijn: Instagram

Duet na portalu Instagram znajdziemy pod nazwą @sep.jasmin.official. Ilość ich followersów z dnia na dzień się zmienia, a obecnie mają ich ponad 12 tysięcy!

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej