Sergiusz Górski ,,TheNitroZyniak”: [wiek, Youtube, syn, Fame MMA, Instagram]

4 października 2021
Przez: : KS

Sergiusz Górski jest jednym z najpopularniejszych twórców internetowych w Polsce. Większość zna go pod pseudonimem TheNitroZyniak. Niewątpliwie, należy do grona osób, które zawsze mówią to, co myślą i rzadko gryzą się w język. Co wiadomo o jego karierze i życiu prywatnym?

Sergiusz Górski: wiek

Wiele osób zastanawia się, ile lat ma popularny Nitro. W sieci można dotrzeć do informacji, że twórca internetowy urodził się 22 czerwca 1995 roku. W związku z tym, w tym roku skończył 26 lat. Co ciekawe, przez długi czas mieszkał w Hiszpanii, co pozwoliło mu opanować język hiszpański. Na chwilę obecną mieszka we Wrocławiu.

Internauci są także ciekawi, co wiadomo o życiu prywatnym Nitro. Okazuje się, że Sergiusz od kilku już lat jest związany z Sandrą. Kobieta także działa w sieci i jest aktywna w mediach społecznościowych. W 2020 roku mężczyzna poprosił ją o rękę. Para doczekała się syna Nikodema, którego czasem można zobaczyć na filmach youtubera.

TheNitroZyniak
TheNitroZyniak

Zobacz także: Co wiemy o Dannym Ferrerim?

Sergiusz Górski: kariera

Nitro popularność zdobył dzięki swojemu kanałowi na Youtube, który prowadzi do kilku lat. Tematyka jego twórczości jest bardzo zróżnicowana. Nierzadko z ust Sergiusza padają dość kontrowersyjne słowa. Mimo to, trzeba przyznać, że udało mu się zgromadzić naprawdę liczną grupę fanów.

TheNitroZyniak przez jakiś czas rzekomo należał do popularnego Teamu X. Wraz z pozostałymi członkami grupy nagrywał filmy, których efekty pojawiały się na Youtubie.

Nitro Fame MMA
Nitro zawalczy na Fame MMA 13

Sergiusz Górski: Fame MMA

Okazuje się, że popularny youtuber już niebawem sprawdzi się w nowej dla siebie dziedzinie. Mianowicie, Nitro dołączył do grona zawodników Fame MMA. Podczas wywiadów zdradził, że jego kontrakt obejmuje nie jedną, a kilka walk.

Nie bez powodu, dołączenie Sergiusza do federacji Fame MMA określa się jako jedno z najgłośniejszych wydarzeń freak fight’owych ostatnich miesięcy.

Sergiusz Górski i Boxdel
TheNitroZyniak i Boxdel

Sergiusz Górski: Instagram

TheNitroZyniak prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @thenitrozyniak. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 963 tysiące użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz