Serial „M jak miłość” nie powróci na ekrany naszych telewizorów! To bardzo smutna wiadomość dla fanów

17 sierpnia 2021
Przez: : K.M.

Producenci jednego z najpopularniejszych seriali w Polsce poinformowali o bardzo smutnej wiadomości. Serial M jak miłość niestety nie powróci na ekrany naszych telewizorów w pierwszym tygodniu września. Planowana emisja serialu miała nastąpić 6 września, tuż po wakacjach, lecz TVP ogłosiło, że premiera nastąpi w innym terminie. Koniecznie sprawdźcie kiedy!

Fabuła serialu

Chyba każdy z nas oglądał chociaż jeden odcinek popularnej Emki. Serial M jak miłość opowiada o losach wielopokoleniowej rodziny Mostowiaków. Pierwszy raz na ekranach naszych telewizorów pojawił się 4 listopada 2020 roku. Z każdym odcinkiem serial zdobywał nowych widzów, a na tę chwilę każdy odcinek Emki ogląda około 5 milionów telewidzów. Potwierdzeniem popularności serialu są liczne nagrody i nominacje w wielu konkursach, takich jak Telekamery. Od początku mieliśmy przyjemność oglądać całą plejadę gwiazd, a w rolach głównych mogliśmy zobaczyć między innymi: Teresę Lipowską, Witolda Pyrkosza, braci Mroczek, Kasię Cichopek, Mikołaja Roznerskiego i wielu, wielu innych. Serial emitowany jest w poniedziałki i wtorki o godzinie 20:55 na antenie TVP2.

Zobacz także: Czy w serialu M jak miłość ponownie zobaczymy Kacpra Kuszewskiego?

Przesunięta emisja serialu

Niedawno do fanów hitowego serialu M jak miłość trafiła bardzo smutna informacja. Serial, jak co roku znika z anteny w sezonie wakacyjnym i powraca do nas w pierwszym tygodniu września. W tym roku będzie jednak inaczej. Twórcy serialu premierowy odcinek 1595. przesunęli z 6 na 13 września, czyli tydzień później niż planowano. Niestety, nie podano oficjalnej przyczyny tej decyzji. Fani będą musieli poczekać tydzień dłużej, aby dowiedzieć się, co nowego wydarzy się w rodzinie Mostowiaków i Zduńskich. Ale bez obaw! Najnowszy odcinek M jak miłość przyniesie nam wiele emocji! Musicie być z nami przed telewizorami 13 września o godzinie 20:55 na antenie TVP2!

M jak miłość to najpopularniejszy serial w Polsce
Serial M jak miłość – najpopularniejszy w Polsce

A Wy będziecie oglądać najnowszy sezon serialu M jak miłość?

Źródło: Instagram serialu M jak miłość

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz