Serial Ranczo nie wróci na nasze ekrany?! Zła informacja dla widzów!

18 grudnia 2019
Przez: : M.J

Ranczo to jeden z najbardziej lubianych seriali przez Polaków. Pomimo tego, że jego emisja zakończyła się pod koniec 2016 roku, to fani tej produkcji wciąż czekają na nowe odcinki. Czy jednak będą musieli obejść się smakiem i nie zobaczą już swoich ulubionych postaci we wsi Wilkowyje? Zobaczcie, co na ten temat zdradziła serialowa “babka”! Serial Ranczo nie wróci na nasze ekrany?

Przypomnijmy, że serial opowiada o losach mieszkańców fikcyjnej wsi Wilkowyje. Pierwszy odcinek został wyemitowany 5 marca 2006 roku, a serial doczekał się dziesięciu sezonów. Ostatni odcinek mogliśmy zobaczyć 27 listopada 2016 roku. Producenci zamierzali początkowo wydać jedynie cztery sezonu, jednak w związku z olbrzymią popularnością serialu powstały jego kolejne odcinki.

https://www.instagram.com/p/B0VxL7gizEf/

W produkcji zagrali naprawdę znakomici aktorzy. Główną rolę zagrała Ilona Ostrowska, która wcieliła się w postać Lucy – Amerykanki polskiego pochodzenia. Bez wątpienia jedną z najlepszych ról była rola Cezarego Żaka. Aktor wcielił się w serialu w dwie postaci- wójta oraz proboszcza. Oprócz tego w serialu zagrali Paweł Królikowski, Artur Barciś, Dorota Chotecka czy Grażyna Zielińska, która wcielała się w rolę “babki” zielarki.

Źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=gx7kg8MVdk0

To ona w wywiadzie dla portalu Jastrząb post zdradziła, czy serial wróci na nasze ekrany. Jak wiemy, jeszcze w listopadzie dochodziły słuchy, że jest taka szansa. Już wtedy Ilona Ostrowska, w jednym z wywiadów zdradziła, że prace na planie serialu są cały czas przesuwane, lecz jak zaznaczyła, na początku 2020 roku mają ruszyć zdjęcia do kolejnych sezonów. Czy tak się stanie?

Serial Ranczo nie wróci na nasze ekrany?

Grażyna Zielińska w rozmowie z reporterką portalu Jastrząb post nie ma niestety dla nas dobrych wiadomość. Jak się okazuje, kolejne sezony serialu stoją pod znakiem zapytania i jak możemy się również dowiedzieć, prace nie zostały wznowione ze względu na brak pieniędzy:

“Informacje (o powrocie Rancza) krążą już od dobrego półtora roku. Kazali nam rezerwować terminy i złożyć oświadczenie, że zgadzamy się brać udział w ewentualnej kontynuacji. Mieliśmy zacząć zdjęcia w sierpniu, we wrześniu, ale z tego, co wiem, czy z tego, co się domyślam, produkcja nie dostała pieniędzy”

Jak również zdradziła aktorka miał powstać film fabularny “Ranczo. Zemsta Wiedźm” oraz sześcioodcinkowy serial z możliwością jego przedłużenia. Tak więc, jak nie wiadomo wciąż, o co chodzi to, jak widzimy, chodzi o pieniądze…

https://www.instagram.com/p/B0I2mFZi2Co/

Jednak miejmy nadzieję, że fundusze na kolejne odsłony serialu Ranczo się znajdą i ponownie zagości na naszych ekranach!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz