„Receptura” – najnowszy serial stacji TVN. Znamy szczegóły produkcji!

Słowa kluczowe:
recepturaserial recepturaTVN
22 sierpnia 2021
Przez: : K.M.

W sezonie jesiennym stacja telewizyjna TVN rozpieszcza nas swoimi nowościami. Oczywiście nie mogło zabraknąć ciekawych seriali obyczajowych takich jak: Receptura. Kiedy przewidywana jest transmisja serialu, kiedy premiera, kto zagra w roli głównej, a przede wszystkim, o czym on będzie? My to wszystko wiemy!

Fabuła serialu

Ten serial zdecydowanie Was zaciekawi. Akcja rozgrywana będzie na dwóch liniach czasowych. Pierwszą z nich jest okres międzywojenny w Warszawie, gdzie śledzimy losy Marii, a także czasy współczesne, gdzie spotykamy Zosię. Serialowa Zosia to prawnuczka Marii, która studiuje architekturę i odszukuje rodzinne zapiski swojej przedsiębiorczej prababci.

Reżyserem serialu Receptura jest niezwykle utalentowany Tomasz Szafrański, natomiast za scenariusz odpowiada Dorota Jankojć-Poddębniak, Bartosz Staszczyszyn i Artur Kowalewski. Za niezwykłe zdjęcia do produkcji odpowiedzialny jest Rafał Paradowski. Ten serial zdecydowanie podbije Wasze serca i doczeka się wielu kontynuacji!

Zobacz także: Nowy sezon reality show Warsaw Shore już tej jesieni!

Kto wystąpi w serialu

W rolach głównych najnowszego serialu Receptura mamy przyjemność zobaczyć Agnieszkę Więdłochę, która wcieli się w rolę Marii, a także Zofię Wichłacz, czyli serialowa Zosię. Obok tych dwóch utalentowanych kobiet zobaczymy między innymi: Jacka Koman, Jędrzeja Hycnar, Joannę Brodzik, Cezarego Żak, Alicję Dąbrowską, Monikę Kwiatkowską i wielu, wielu innych. Gościnnie w serialu ukaże się również Edward Linde-Lubaszenko oraz Emilia Krakowska.

View this post on Instagram

A post shared by Receptura TVN (@receptura.tvn)

Transmisja serialu Receptura

Na tę chwilę jedyną informacją od producentów, jest to, że serial Receptura trafi na nasze ekrany we wrześniu tego roku. Dokładna data premiery pierwszego z odcinków hitowego serialu nie jest jeszcze nikomu znana. Z informacji z sieci wiemy tylko tyle, że serial emitowany jest raz w tygodniu i liczyć będzie sześć odcinków. Już nie możemy się doczekać!

Receptura - najnowszy z seriali, który będzie emitowany na stacji TVN
Agnieszka Więdłocha i Zofia Wichłacz w rolach głównych serialu Receptura

A Wy będziecie oglądać najnowszy serial, który emitowany będzie na stacji TVN?

Źródło: Instragram serialu Receptura

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej