Połącz się z nami

„Warsaw Shore” powraca! Wśród ekipy nie zabraknie jednej z największych gwiazd programu

Warsaw Shore

Rozrywka

„Warsaw Shore” powraca! Wśród ekipy nie zabraknie jednej z największych gwiazd programu

Na przełomie lat i wielu edycji Warsaw Shore poznaliśmy ogromne grono uczestników, którzy w mniejszy sposób lub większy sposób zostali zapamiętane przez widzów. Wśród osób, które najbardziej kojarzą nam się z kontrowersyjnym reality-show wyróżnia się Małą Anię, Ewelonę, Stiflera czy Wojtka Golę oraz kilka innych uczestników. Zobaczcie, którą osobę zobaczymy w najnowszej edycji.

Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy

Warsaw Shore to jeden z najbardziej kontrowersyjnych formatów w polskiej telewizji, który podzielił polskie społeczeństwo na tych, którzy z chęcią oglądają imprezy ekipy, na których nie brakuje przygodnych romansów, hektolitrów alkoholu i zabawy do białego rana oraz na takie grono, które uważa, że treści promowane przez program są zbyt ordynarne.

Reality-show ze swoim pierwszym sezonem wystartowało 10 listopada 2013 roku i do tej pory doczekaliśmy się już 15 sezonów. Przed nami kolejny, który zostanie wyemitowany w jesiennej ramówce.

Nowy sezon

Każdy, kto oglądał sezony ekipy z Warszawy doskonale wie, że jedni uczestnicy bardzo się zmieniali. Część z nich występowała krócej, część dłużej. Wśród największych gwiazd programu należy wyróżnić Małą Anię, Ewelonę, Stiflera, Alana Kwiecińskiego, Wojtka Golę, Pedra i jeszcze kilka osób, które kojarzą nam się z programem, a które choć nie występują już w reality-show nadal pozostają na językach ludzi.

Jak się okazuje, w najnowszym szesnastym sezonie zobaczymy jedną z największych weteranek programu. Mowa o Ewelonie!

Ewelina pojawiła się w programie w pierwszym sezonie i jest obecna do dzisiaj, nie licząc krótszych przerw. W ostatnim ze swoich sezonów – Summer Campie poznała Arnolda Jabłońskiego. Zakochani nie tylko świetnie się dogadują ale i planują na poważnie przyszłość. Para niedawno poinformowała nas o swoich zaręczynach.

Zobacz także: Arnold i Ewelona z Warsaw Shore planują ślub

Ewelona była widziana w Łebie w towarzystwie, w którym kręcone są najnowsze odcinki do letniego Summer Campa, który zostanie wyemitowany tuż po zakończeniu wakacji. Czy Ewelona zawitała w szeregi ekipy tylko jako gość, a może wraz z Arnoldem pojawią się w całym sezonie? Tego dowiemy się już niebawem!

Ewelona z Warsaw Shore

Czekacie na nowy sezon Warsaw Shore?

Źródło: Instagram Warsaw ShoreEwelony, Materiały prasowe MTV

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry