Połącz się z nami

Seweryn pokazał nową dziewczynę przed kamerami! Marlena będzie zazdrosna?

Z życia gwiazd

Seweryn pokazał nową dziewczynę przed kamerami! Marlena będzie zazdrosna?

Przed nami świąteczny odcinek programu „Rolnik szuka zony”, na który czekają najwierniejsi fani formatu. Uczestnicy przed kamerą powiedzą, jak potoczyły się ich dalsze losy i czy miłość w nowych związkach kwitnie! Seweryn pokazał nową dziewczynę! Myślicie, że Marlena będzie zazdrosna?

W wigilijny wieczór na widzów Telewizji Publicznej czekają spore emocje! Już o 20.15 będziemy mogli zobaczyć świąteczny odcinek programu „Rolnik szuka żony”! Z nową partnerką pokaże się rolnik, o którego serce zabiegała kiedyś Marlena. Co zdradziła nowa dziewczyna Seweryna przed kamerą?

View this post on Instagram

Seweryn bez większych wątpliwości…

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Ostatni 6. sezon programu „Rolnik szuka żony” już za nami. Trzeba przyznać, że najnowsza edycja programu była jedną z ciekawszych, a widzom przyniosła niespodziewane emocje. Fani formatu mogli oglądać perypetie uczestników, którzy starali się znaleźć przed kamerami swoją drugą połówkę. Jedna z par, która przysporzyła widzom wiele emocji, był Seweryn z Marleną. Od samego początku wpadli sobie w oko, a rolnik nie ukrywał, że dziewczyna jest jego faworytką. W jednym z ostatnich odcinków na widzów czekało spore zaskoczenie, gdyż Seweryn i Marlena pokłócili się na wizji. Rolnik zarzucił dziewczynie, że za mocno się zaangażowała i między byłymi zakochanymi wybuchła karczemna awantura!

View this post on Instagram

Teraz przechodzimy do Seweryna…

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

W ostatnim finałowym odcinku, gdy emocje już lekko opadły, Seweryn przyznał, że spotyka się już z inną partnerką, a ta zdążyła się już nawet do niego wprowadzić.

Seweryn pokazał nową dziewczynę w świątecznym odcinku!

Jak widać, uczucie pomiędzy nową wybranką a rolnikiem rozkwita! Seweryn po raz pierwszy pokaże swoją nową miłość przed kamerami, a nowa wybranka zdradzi nawet, jak układa im się w związku.

https://www.youtube.com/watch?v=bMcxh5UTDPc

Na oficjalnym fanpage’u „Rolnik szuka żony” , a także na platformie YouTube już teraz można zobaczyć zwiastun świątecznego odcinka. W krótkim filmiku widać Seweryna ze swoją nową miłością.

„Wszystko się układa (…). I oby tak dalej” – przyznała przed kamerą nowa partnerka rolnika.

Myślicie, że Marlena będzie zazdrosna o relacje, jakie nawiązały się pomiędzy nową wybranką Seweryna a nim samym?

Będziecie oglądać świąteczny odcinek programu „Rolnik szuka żony”?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry