Shakira trafiła do szpitala? Piosenkarka źle znosi rozstanie z Pique? Jest pierwsze oświadczanie

6 czerwca 2022
Przez: : W.M.

Kilka dni temu media na całym świecie zelektryzowała wiadomość o rozstaniu Shakiry i Gerarda Pique. Prasa pisze o rzekomej zdradzie, której miał się dopuścić piłkarz. Teraz pojawiły się informacje o tym, jakoby Shakira trafiła do szpitala. Wokalistka w końcu wydała pierwsze oświadczenie.

Pigue zdradził Shakirę?

Gerard Pique i Shakira od dawna uchodzili za jedną z najbardziej zgranych i znanych na całym świecie par. Piosenkarka poznała się z młodszym o 10 lat piłkarzem ponad 12 lat temu i od tego czasu tworzyli zgrany duet. Po trzech latach na świecie pojawił się ich pierwszy syn Milan, a w 2015 roku Shakira urodziła kolejne dziecko – Sashę.

Od pewnego czasu w mediach zaczęły pojawiać się informacje, jakby w związku piosenkarki i piłkarza nie układało się najlepiej. Kilka dni temu dziennik El Periodico doniósł, że Pigue miał zostać przyłapany na zdradzie. Jak donosiły zagraniczne media, sportowiec miał już nawet wyprowadzić się z ich wspólnego mieszkania.

Zobacz także: Pigue przyłapany na zdradzie z inną kobietą?

Zarówno Shakira, jak i Pigue przez pewien czas nie potwierdzali publicznie informacji o swoim rozstaniu, jednak piosenkarka w końcu postanowiła przerwać milczenie.

Shakira w szpitalu?

Agencja prasowa, która reprezentująca piosenkarkę, wydała pierwsze oświadczenie, w którym Shakira potwierdziła, że jej związek z piłkarzem to już przeszłość i prosiła o uszanowanie ich prywatności.

„Z przykrością potwierdzamy, że się rozstajemy. W trosce o dobro naszych dzieci, które są dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie prywatności. Dziękujemy za wyrozumiałość” – cytuje portal La Informacion.

Co więcej, pojawiły się także informacje, jakoby Shakira miała źle znosić rozstanie z partnerem i po ataku paniki trafić do szpitala. Świadczyć o tym miały zdjęcia sprzed posiadłości gwiazdy, na których widziano karetkę pogotowia.

Informacjom tym zaprzeczył jednak rzecznik Shakiry i wyjaśnił, że zdjęcia pochodzą z 28 maja, a karetka pod domem gwiazdy pojawiła się z uwagi na stan zdrowia jej ojca.

Te zdjęcia pochodzą z 28 maja. Ojciec Shakiry William Mebarak upadł, piosenkarka wsiadła z nim do karetki i odwiozła go do szpitala, gdzie obecnie wraca do zdrowia” – powiedział Rodrigo Beltrán

Pigue i Shakira rozstanie
Shakira potwierdziła rozstanie z Pigue

źródło: La Informacion/Instagram Shakiry

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej