Połącz się z nami

Shawn Mendes opublikował wideo w odpowiedzi na komentarze fanów: „Mówicie, że całujemy się jak ryby, więc pokażemy wam, jak naprawdę jest”

Z życia gwiazd

Shawn Mendes opublikował wideo w odpowiedzi na komentarze fanów: „Mówicie, że całujemy się jak ryby, więc pokażemy wam, jak naprawdę jest”

Aktualnie to jedna z najbardziej popularnych par na świecie, o której piszą największe magazyny. Natomiast ich wspólne występy to światowe widowisko i chemia, jakiej nie widzieliście. Jednak sława to również ryzyko, że każdy ruch gwiazd będzie komentowany i tak też było w tym przypadku. W internecie pojawiły się komentarze odnośnie sposobu całowania się pary, dlatego Shawn Mendes opublikował wideo w odpowiedzi na całą sytuację. Sprawdźcie koniecznie, szanujemy za taki dystans!

Shawn Mendes Camila Cabello

Tak, jak pisaliśmy powyżej, Shawn Mendes i Camila Cabello to aktualnie jedna z najbardziej popularnych par. Są młodzi, utalentowani i odnoszą ogromne sukcesy. Cokolwiek nowego wydarzy się w ich życiu, piszą o tym światowe magazyny. Chociażby, ich wspólny występ na tegorocznej gali MTV Video Music Awards. Więcej o tym możecie poczytać tutaj. Warto zobaczyć!

On, sprawia że fanki prawie mdleją na koncertach, a jego głos przenosi obecnych do zupełnie innego świata. Jego trasy koncertowe zrzeszają masę osób, w prawie każdym kraju na kuli ziemskiej. Czy jest tutaj ktoś, kto nie zna „There’s Nothing Holdin’ Me Back” czy „Treat You Better”?

Camila Cabello odkąd zdecydowała się opuścić grupę Fifth Harmony, jej kariera mamy wrażenie poszła jeszcze bardziej do przodu. Niezliczone nagrody oraz kolaboracje z największymi gwiazdami świata muzyki.

Shawn Mendes opublikował wideo

Shawn Mendes udostępnił wideo na swoim Instagramie. W związku z komentarzami, które od niedawna krążą między innymi po Twitterze czy innych mediach społecznościowych, artysta postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Paparazzi kilka razy zrobili zdjęcia młodej parze, gdy się całowali. Nie wiemy co w tym nadzwyczajnego, takie rzeczy się dzieją jak ludzie są ze sobą.

Natomiast niektórzy z fanów, komentowali sposób całowania się tej dwójki, co bardzo rozbawiło Shawna i Camilę. Nie wiadomo skąd i dlaczego, zarzucano im to, że robią to bardzo dziwnie i niezdarnie… Dlatego, na oficjalnym profilu Shawna, widać nagranie, na którym para w bardzo zabawny sposób, pokazała jak naprawdę się całują. Taki dystans do spraw bardzo szanujemy. Pokazuje to, jak bardzo artyści się tym nie przejmują i po prostu się z tego śmieją. Zobaczcie sami.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry