Połącz się z nami

Sieć Play zwolni Basię Kurdej- Szatan? Jest oświadczenie firmy!

Sieć Play zwolni Basię Kurdej- Szatan?

Z życia gwiazd

Sieć Play zwolni Basię Kurdej- Szatan? Jest oświadczenie firmy!

Nie milkną echa po tym, jak aktorka dała się ponieść emocjom i zamieściła kontrowersyjny wpis na swoim Instagramie uderzający w Straż Graniczną. Produkcja M jak Miłość zrezygnowała ze współpracy z Basią, a teraz Kurdej- Szatan zostanie zwolniona ze współpracy z siecią Play? Firma wydała oświadczenie!

Wpis Basi Kurdej- Szatan

Kilka dni temu, po obejrzeniu nagrania pokazującego sytuację na granicy białorusko- polskiej, pod wpływem emocji Barbara Kurdej- Szatan zamieściła na swoim profilu na Instagramie wulgarny wpis, w którym uderzyła w Straż Graniczną. Jej post momentalnie wywołał lawinę komentarzy i spore oburzenie, dlatego aktorka szybko usunęła go z profilu.

Stacja TVP w niedzielnym wydaniu wiadomości poświęciła aktorce reportaż, przytaczając jej słowa użyte we wpisie. Poruszono również temat kary dla Basi za zniewagę służb mundurowych i zapewniono, że sprawą zajmie się prokuratura.

Konsekwencją tego czynu było także zwolnienie z M jak Miłość o czym poinformował sam Jacek Kurski.

„B. Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br.” – napisał Kurski na swoim Twitterze.

Zobacz także: Kurdej- Szatan już nie zagra w M jak Miłość! Co się stanie z Chodakowską?

Aktorka wydała oficjalne oświadczenie, w którym przeprosiła Straż Graniczną za słowa użyte we wcześniejszym wpisie i podkreśliła, że bardzo ceni pracę służb mundurowych na granicy, jednak jej post dotyczył tylko jednej sytuacji pokazanej na filmiku.

Kurdej-Szatan zwolniona przez sieć Play?

Po incydencie pod znakiem zapytania stanęła również współpraca Kurdej- Szatan z siecią komórkową, którą reklamuje od wielu lat. Przypomnimy, że Play odciął się od słów aktorki i wówczas wydał oświadczenie:

“Widzimy, jak duże poruszenie wywołały niektóre treści zamieszczane przez Panią Barbarę Kurdej-Szatan, która występuje w reklamach Play. Wiadomości publikowane na jej prywatnych profilach w mediach społecznościowych wyrażają jej opinię i nie są w żadnym wypadku stanowiskiem Play. […] Dostarczamy usługi najwyżej jakości dla ponad 15 milionów Klientów i dbamy o to, aby komunikować się odpowiedzialnie i z szacunkiem” – czytam na Twitterze sieci Play.

Kurdej- Szatan twarzą sieci Play
Barbara Kurdej- Szatan w reklamie Play

Czy zatem firma zerwie współpracę z Barbara Kurdej- Szatan? Sieć Play wydała kolejne oświadczenie i wiele wskazuje na to, że aktorka zatrzyma dotychczasową posadę:

„W ramach współpracy z Play pani Barbara Kurdej-Szatan gra powierzoną jej rolę w reklamach, natomiast poglądy wyrażane przez nią na prywatnych profilach w mediach społecznościowych w żaden sposób nie mogą być utożsamiane ze stanowiskiem firmy. Play obsługuje ponad 15 mln klientów, dla których świadczy najwyższej jakości usługi telekomunikacyjne. W swojej komunikacji dbamy o to, aby używany język wyrażał szacunek” – przekazała Ewa Sankowska-Sieniek z Biura Prasowego Play.

Źródło: Twitter Play, Instagram Basi Kurdej- Szatan

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry