Połącz się z nami

Simon pojawił się na imprezie branżowej bez Bibi! Wytłumaczył, co się stało!

Simon Bibi finaliści hotel paradise 3

Z życia gwiazd

Simon pojawił się na imprezie branżowej bez Bibi! Wytłumaczył, co się stało!

Bibi i Simon to finaliści programu Hotel Paradise 3. Udział w produkcji otworzył im drzwi do rozwinięcia kariery, a obecnie ich popularność stale rośnie. Dużym zdziwieniem okazał się fakt, że Simon na jedną z imprez branżowych przyszedł bez swojej partnerki. Wyjaśnił, dlaczego!

3. edycja hitowego show

Za nami fascynująca, 3. edycja Hotelu Paradise. Widzowie przed telewizorami z pewnością nie mogli się nudzić. Przypomnijmy, że w finale ostatniej edycji znalazły się dwie pary: Bibi i Simon oraz Basia i Krystian, którzy ostatecznie zwyciężyli program. Warto dodać, że między finalistami zrodziło się uczucie, a widzowie byli świadkami prężnie rozwijającej się relacji. Związek zwycięzców nie przetrwał, natomiast Bibi i Simon wciąż są razem. Ponadto ich relacja stale się rozwija, a zakochani wkrótce planują zamieszkać razem!

Zobacz także: Bibi zaśpiewa piosenkę do 4. edycji Hotelu Paradise?
Zobacz także: Simon złożył Bibi piękne życzenia urodzinowe

Simon na imprezie bez Bibi

Nie da się ukryć, że udział w reality show otwiera drzwi do rozwoju kariery. Uczestnicy Hotelu Paradise wykorzystują swoje „5 minut”, aktywnie działając w mediach. W ostatnich dniach Simon pojawił się na jednej z branżowych imprez. Sporym zaskoczeniem okazał się fakt, że pojawił się na niej sam. W rozmowie z reporterką serwisu Jastrząb Post zdradził, dlaczego przyszedł bez swojej wybranki.

„Bibi jest teraz w Lublińcu. Teraz robi studia. Ja podziwiam tą dziewczynę, że tyle rzeczy ona ogarnia. Ja dopiero teraz jak do Polski przyjechałem to widzę jaka ona jest zajęta różnymi rzeczami – śpiewem, studiami, butik prowadzi” – powiedział Simon.

Simon nie kryje zachwytu Bibi i jak sam powiedział, podziwia swoją dziewczynę za tak ogromną zaradność.

Trzymacie kciuki za Bibi i Simona?

źródło: jastrzabpost.pl, Youtube, Instagram Simonprice_hotelparadise3, Bibi.hotelparadise3

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry