Połącz się z nami

Esmeralda pozywa siostrę! Walka Godlewskich przenosi się do sądu!

Monika i Małgorzata Godlewskie.

Z życia gwiazd

Esmeralda pozywa siostrę! Walka Godlewskich przenosi się do sądu!

Spór sióstr Godlewskich trwa w najlepsze. Wszystko zaczęło się od awantury, do której miało dojść na pokładzie samolotu. Z maszyny wyproszono Esmeraldę. Jak twierdzi Małgorzata, jej siostra jest uzależniona od leków psychotropowych, xanaxu i alkoholu. I to właśnie miało być powodem ich szarpaniny na pokładzie.

Jednak, jak możemy zobaczyć, wojna sióstr trwa w najlepsze i żadna z nich nie potrafi odpuścić. Tym razem to Esmeralda na swoim Instagramowym kanale zamieściła wpis, w którym oświadcza, że zobaczy się z siostrą w sądzie!

O co cała afera?

Otóż Esmeralda postanowiła pozwać Małgorzatę za to, że zmieniła hasło do ich kanału na YouTub’ie!

„Kanał na YouTube „Siostry Godlewskie”, którego to ja byłam założycielem, niestety został mi odebrany przez moją cudowną siostrę i jej menadżera. Sprawa pojawi się w sądzie”- napisała Monika „Esmeralda” Godlewska.

Siostry nadal podbijają polskie media swoim skandalicznym zachowaniem, a już niedługo będziemy świadkami walki jednej z nich na gali FAME MMA3, która odbędzie się 30 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Esmeralda kontra Linkiewicz!

Zobacz także: Esmeralda Godlewska dodała wpis, że nie żyje!

Mamy nadzieję, że siostry dojdą między sobą do porozumienia! A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Wojna między siostrami skończy się szybciej, niż zaczęła, czy może to dopiero jej początek?

Zobacz także: Godlewska rozpoczęła leczenie psychiatryczne.

Źródło: YouTube

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry