Połącz się z nami

Siwiec w mocno wyciętym stroju zbulwersowała internautów! Zobaczcie zdjęcia!

Moda i uroda

Siwiec w mocno wyciętym stroju zbulwersowała internautów! Zobaczcie zdjęcia!

Modelka wielokrotnie udowadniała, że nie boi się konwersji! Z pozoru niewinne zdjęcie z córeczką wywołało w sieci niemałe zamieszanie! Siwiec w mocno wyciętym stroju!

Natalia Siwiec razem ze swoją rodziną postanowiła odpocząć od obowiązków i pracy i wybrała się na zasłużone wakacje! Zobaczcie zdjęcie z wypoczynku modelki, które mocno zbulwersowało obserwatorów Natalii!

View this post on Instagram

#tulum

A post shared by N🔺tH (@nataliasiwiec.official) on

Natalia Siwiec zaistniała w polskim show-biznesie w 2012 roku, kiedy to okrzyknięto ją Miss Euro. Od tego momentu jej kariera nabrała ogromnego przyspieszania, a media nieustannie rozpisują się o piękniej modelce, uważnie przyglądając się jej życiu prywatnemu i zawodowemu.

Modelka z pewnością wiedziała, jak wykorzystać swoje pięć minut. Poza karierą w branży modowej, wielokrotnie pokazywała, że nie boi się także nowych wyzwań. Kilka lat temu razem ze swoim partnerem Mariuszem Raduszewskim wystąpiła w realityshow – Enjoy The View <3 Natalia”, w którym oczywiście była gwiazdą. Modelka chętnie pokazywała widzom, jak żyje na co dzień, a na antenie nie brakowało odważnych scen pełnych kontrowersji. Ostatnio Siwiec postanowiła spróbować swoich sił na dużym ekranie i zagrała u boku największych polskich gwiazd w filmie „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”.

Siwiec w mocno wyciętym stroju!

Od kilku dni Natalia przebywa na urlopie w Meksyku razem z Mariuszem i ich córeczką Mią. Gwiazda chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami zdjęciami z wakacji i to właśnie jedno z ostatnich wywoływało w komentarzach niemałe zamieszanie.

Z pozoru niewinne zdjęcie z dwuletnią Mią, na którym widzimy Natalię w cienkim okryciu przysłaniającym jej wdzięki, mocno zbulwersowało część internautów. Obserwatorzy zarzucili modelce, iż pozwoliła sobie na zbyt wycięty strój, który według nich zdecydowanie za dużo odsłonił.

„Odważny ten strój”

„To już trzeba było nie zakladac majtek do tego zdjęcia po co i tak wszystko widać”

„Gołym okiem widać fragment bardzo intymny”

View this post on Instagram

Po prostu za nią szaleję i kocham bez opamiętania!♥️

A post shared by N🔺tH (@nataliasiwiec.official) on

Natalia oczywiście odniosła się do krytycznych komentarzy i jasno dała do zrozumienia, co o nich sądzi.

https://www.instagram.com/p/B7goES4JCrZ/

Myślicie, że faktycznie Natalia zdecydowała się na zbyt odważny strój?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry