Połącz się z nami

Siwiec zdradziła tajniki swojej urody! Poza botoksem ma inne ulubione zabiegi!

siwiec zdradziła

News

Siwiec zdradziła tajniki swojej urody! Poza botoksem ma inne ulubione zabiegi!

Natalia nigdy nie ukrywała, że lubi i korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Teraz Siwiec zdradziła tajniki swojej urody. Z jakich jeszcze zabiegów poza botoksem korzysta modelka?

Chociaż media nieustannie rozpisują się o Natalii Siwiec i jej życiu, ostatnio głośno było o niej również za sprawą zmienionego wyglądu, którego winą było nieudolne korzystanie z retinolu. Poznajcie sekrety urody Natalii.

View this post on Instagram

#tulum #campaign

A post shared by N🔺tH (@nataliasiwiec.official) on

Natalia Siwiec to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. O modelce głośno zrobiło się już osiem lat temu, kiedy to podczas Mistrzostw Europy organizowanych w Polsce, okrzyknięta została Miss Euro. Od tego czasu media nieostatnie interesują się jej życiem zawodowym i prywatnym. Nie da się ukryć, że modelka jest piękną kobietą i wzbudza ogromne zainteresowanie. Profil Siwiec na Instagramie obserwuje już ponad 1.2 mln internautów, którzy śledzą każdy ruch swojej ulubienicy w sieci.

Natalia bardzo chętnie publikuje w sieci liczne zdjęcie, nagrywa relacje, czy reklamuje kosmetyki, których sama używa. Ostatnio głośno było o Natalii również za sprawą nietypowego dla niej wyglądu. Modelka nagrywała dla internautów relację w dresie i bez makijażu. Chociaż początkowo miała włączony filtr, ostatecznie z niego zrezygnowała. Natalia pokazała się na Instastory z wyraźnymi plamami na twarzy. Internauci zarzucili jej wówczas, że bez retuszowania zdjęć i idealnego makijażu, nie jest już taka piękna. Siwiec szybko wytłumaczyła, że taki wygląd zawdzięcza retinolowi, który ją popalił i dzięki któremu schodziła jej płatami skóra z twarzy. Więcej o tym: Natalia Siwiec bez makijażu: „Miałam popaloną twarz retinolem”!

Siwiec zdradziła tajniki swojej urody!

Natalia nigdy nie ukrywała, że wygląd jej dla niej bardzo istotny, dlatego bardzo dba o swoją urodę i chętnie odwiedza gabinety medycyny estetycznej. Chociaż wiele znanych kobiet również korzysta z zabiegów, nie wszystkie, tak jak Natalia, się do tego przyznają. We wtorek Natalia rozmawiała na swoim Story z Karoliną Malinowską, której dokładnie opowiedziała, jakie są tajniki jej urody i z jakich zabiegów uwielbia korzystać:

„W domu mam arsenał kosmetyków. Większość z nich dostaję, więc próbuję, czego tylko zapragnę. Korzystam też z medycyny estetycznej. Moje ukochane zabiegi na twarz to derma pen i mezoterapia. Myślę, że każda kobieta powinna zrobić sobie zestaw takich trzech mezoterapii połączonych z derma penem, bo to pięknie rewitalizuje skórę.”

Siwiec
https://www.instagram.com/karolinamalinowska_official/

Siwiec ponownie podkreśliła, że nie wstydzi się mówić o tym, że korzysta z medycyny estetycznej.

„Nie mam żadnego problemu z mówieniem o tych zabiegach, ale w Polsce i trochę na świecie jesteś jeszcze trochę piętnowana, jeśli się przyznasz. Jak idę do studia medycyny estetycznej, to siedzą tam normalne panie, których w ogóle nie podejrzewałabyś, że chodzą w takie miejsca”

Doceniacie jej szczerość?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry