Połącz się z nami

Skandaliczny wpis Donatana pod zdjęciem Cleo i Kowalskiej! Burza w komentarzach!

News

Skandaliczny wpis Donatana pod zdjęciem Cleo i Kowalskiej! Burza w komentarzach!

Dzisiaj informowaliśmy Was o tym, jak w swoim wpisie Cleo wsparła Kasię Kowalską, której córka przebywa w jednym z londyńskich szpitali. Wiele osób trzyma kciuki za dziewczynę i jej szybki powrót do zdrowia. Jednak wpis Donatana pod tym zdjęciem jest delikatnie mówiąc nie na miejscu, co nie uszło uwadze internautów! Zobaczcie! Skandaliczny wpis Donatana pod zdjęciem Cleo i Kowalskiej!

Kasia Kowalska parę dni temu poinformowała na swoim Instagramie o telefonie z jednego z angielskich szpitali, którego zapewne w ogóle wolałaby nie otrzymać. Okazało się, że jej córka w ciężkim stanie znajduje się w szpitalu, prawdopodobnie z powodu zakażenia koronawirusem. Artystka miała wyrazić zgodę na jej intubację. Zobaczcie TUTAJ!

Następny wpis Kasi był już nieco bardziej pozytywny. Na swoim profilu opublikowała zdjęcie swoich dzieci i w jego opisie podziękowała za słowa wsparcia oraz poinformowała, że stan jej córki na ten moment jest stabilny. Tysiące ludzi wysyłało słowa otuchy i wsparcia dla piosenkarki, która nie może być przy swojej córce w tych trudnych chwilach. Głos w tej sprawie zabrała również Cleo.

Skandaliczny wpis Donatana pod zdjęciem Cleo i Kowalskiej!

Cleo opublikowała w swoich mediach społecznościowych archiwalne zdjęcie z Kasią Kowalską, a pod nim zaznaczyła, że jest z nią w tym trudnym czasie. Wiele osób dołączyło się do słów wsparcia dla piosenkarki.

Jednak, jak możemy zobaczyć na Facebooku piosenkarki, Donatan poszedł krok dalej. Muzyk postanowił zażartować sobie z powyższej fotografii, a jego wpis wywołał prawdziwą burzę w sieci.

„🤔 wygląda jakby wkładała Ci rękę w krocze 😂”– napisał Donatan pod zdjęciem Cleo i Kowalskiej.

Źródło:
https://www.facebook.com/CjakCLEO/

Internauci od razu ruszyli do ataku. Pod postem pojawiły się setki komentarzy. Niektóre z nich są na tyle wulgarne, że nie będzie ich tu przytaczać:

„nie jest Ci wstyd pisać takie komentarze?”

„🤦‍♀️🤯 Jak tak można….”

„🤦‍♂️ Żenada”

„Jeszcze w sytuacji, kiedy jedna z osób na zdjęciu zmaga się z tragiczną sytuacją. Są pewne granice”

W cieniu tragedii, jaką przeżywa rodzina Kasi Kowalskiej, nie ma nawet jak usprawiedliwić powyższego wpisu Donatana. My nadal trzymamy kciuki za szybki powrót córki Kasi Kowalskiej do zdrowia i życzymy dużo siły w tym trudnym momencie!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry