Skrzynecka po zwolnieniu z TTBZ przejdzie do konkurencyjnej stacji? „Będzie transfer”

3 lutego 2023
Przez: : W.M.

Katarzyna Skrzynecka od lat związana była ze stacją Polsat. Po jej zwolnieniu z Twoja Twarz Brzmi Znajomo pod znakiem zapytaniem stała jej przyszłość w stacji. Teraz była jurorka TTBZ niespodziewanie pojawiła się w Dzień Dobry TVN. Słowa Gąsowskiego mogą zwiastować, że w życiu zawodowym Skrzyneckiej szykują się spore zmiany.

Już wiosną na antenie stacji Polsat pojawi się najnowszy sezon Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Zabraknie w nim jednak związanej z show niemal od początku Katarzyny Skrzyneckiej. Przypominamy, że aktorka wygrała pierwszy sezon TTBZ, a od drugiego dołączyła już do grona jury, aby przez kolejnych siedemnaście edycji oceniać innych uczestników walczących o Złotą Maskę.

W styczniu, kiedy to Edward Miszczak objął funkcję dyrektora programowego stacji Polsat, okazało się, że w programie nastąpi wiele zmian. Poza odświeżonym logo budzącym skrajne emocje, sporo roszad nastąpiło także w obsadzie. Po tym, jak produkcja poinformowała, że w kolejnym sezonie nie zobaczymy już Michała Wiśniewskiego, wkrótce okazało się, że z fotelem jurorki pożegnać musi się także i Katarzyna Skrzynecka. W ślad za przyjaciółką ruszył i Piotr Gąsowski, który dobrowolnie zrezygnował z dalszego prowadzenia show.

Zobacz także: Skrzynecka zdradza kulisy odejścia z Polsatu! „Mnie nie było dane poznać powodów tej decyzji”

Skrzynecka przechodzi do TVN?

Wiele fanów Kasi Skrzyneckiej zastanawiało się, jak potoczą się jej zawodowe losy po zwolnieniu z TTBZ.

W miniony czwartek aktorka niespodziewanie pojawiła się w studio Dzień Dobry TVN. Jak przyznała, czekał tam na nią szereg niespodzianek.

“Miłe zaproszenie do “Dzień dobry TVN” okazało się dla mnie porankiem pełnym nieoczekiwanych wydarzeń i niespodzianek” – zwróciła się do swoim obserwatorów na Instagramie Skrzynecką

W pewnym momencie na wizji widzowie zobaczyć mogli Piotr Gąsowskiego, który połączył się ze studiem z Florydy. Kasia Skrzynecka nie ukrywała, że jest wzruszona widokiem przyjaciela, jednak uwagę zwróciło to, co mówił sam Gąsowski.

“Dzień dobry TVN, dzień dobry państwu przed telewizorami, dzień dobry prowadzącym i dzień dobry Kasiu. Bardzo się cieszę, że widzę cię w mojej ulubionej telewizji śniadaniowej – mówi. Niestety, nie mogłem pojawić się osobiście, bo jestem, jak widzicie, w ciepłym miejscu, a konkretniej na Florydzie. Kasiu, za dużo nie mów, bo wiesz. Całuję cię prosto w serducho. Wszystkiego dobrego. Pa. Dużo słońca Wam przesyłam” – kwituje.

Widzowie szybko wyłapali słowa Piotra o „ulubionej telewizji śniadaniowej” oraz o tym, aby nie zdradziła przed kamerami „za dużo”. Podejrzewają, że Skrzynecka i Gąsowski przejdą do TVN, być może nawet poprowadzą DDTVN.

“Ulubiona telewizja sniadaniowa? Bedzie transfer ❤️👏 Gąs wygadał😂”

“Nowy duet nam sie szykuje 🤔😘”

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej