Połącz się z nami

Skrzynecka w bikini! „100% kobiety w kobiecie”!

Zdrowie i dieta

Skrzynecka w bikini! „100% kobiety w kobiecie”!

Katarzyna Skrzynecka nie daje o sobie zapomnieć, a to wszystko za sprawą jej wielkiej determinacji dzięki, której gubi kolejne zbędne kilogramy! Nie ma więc co się dziwić, że za każdym razem, kiedy pokaże zdjęcie, robi furorę, ponieważ chudnie w oczach. Zobaczcie, jak wygląda Skrzynecka w bikini „100% kobiety w kobiecie”!! Jej fani są zachwyceni!

Katarzyna Skrzynecka w grudniu tego roku skończy 49 lat. Jednak mimo tego, że lat jej przybywa, to musimy przyznać, że wygląda ona coraz młodziej.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o jej niezwykłej metamorfozie. Artykuł możecie zobaczyć TUTAJ! Po raz kolejny Kasia zrobiła na internautach ogromne wrażenie, a jej dieta naprawdę działa cuda!

Kasia od początku nie ukrywała tego, że przeszła na dietę i podjęła walkę o lepszą sylwetkę. Na pewno ogromnym wsparciem dla niej jest jej mąż, który jak wiemy, jest sportowcem.

Skrzynecka przeszła na specjalną dietę wegańską. Dzięki niej już w pierwszych tygodniach schudła 10 kilogramów. Ostatni pisaliśmy również o tym, że jej dieta naprawdę działa cuda, a gwiazda może się już pochwalić 14 kilogramami na minusie! TUTAJ!

Skrzynecka aktualnie spędza czas w przepięknej Grecji. Na jej profilu w mediach społecznościowych, co chwilę pokazuje zdjęcia z tych greckich wakacji, które spędza z rodziną z dala od turystycznego zgiełku. To już chyba rodzinna tradycja, że zawsze pod koniec lata odwiedzają wspólnie Grecję.

Skrzynecka w bikini „100% kobiety w kobiecie”!

Jednak nie na to internauci zwrócili uwagę, ale na zdjęcie, na którym Kasia pozuje w niebieskim bikini! Musimy przyznać, że efekty jej diety są piorunujące!

Pod zdjęciem czytamy same pozytywne komentarze. Nie brakuje w nich słów podziwu i gratulacji za tak ciężką pracę, którą Skrzynecka włożyła, aby osiągnąć wymarzoną wagę!

Chciałam napisać jakiś błyskotliwy komentarz, ale szukam szczęki pod stołem ??

Kasiula w pięknej odsłonie dosłownie i przenośni. Dopiero tutaj widzę, ile pracy włożyłaś w walkę o swój wygląd. Ogromne brawa. ????❤️

Skrzynecka w bikini! „100% kobiety w kobiecie”!

My również nie możemy podnieść szczęki spod stołu! Po raz kolejny gratulujemy tak spektakularnych efektów i czekamy na więcej, chociaż już forma Kasi robi wrażenie!

Jak podoba Wam się metamorfoza Kasi?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry