Sławomir Skoneczny: [wiek, The Voice of Poland, Instagram]

8 stycznia 2022
Przez: : KS

Sławomir Skoneczny wziął udział w jednej z edycji programu The Voice Senior. Występ mężczyzny w muzycznym programie TVP wywołał duże emocje ze względu na towarzyszącą mu sytuację prywatną. Sprawdźmy, co wiadomo na jego temat!

  • Wiek Sławomira Skonecznego
  • Udział w The Voice Senior
  • Czy pan Sławomir udziela się w social mediach?

Sławomir Skoneczny: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że pan Sławomir ma 60 lat. Wiadomo również, że na co dzień mieszka w Kamiennej Górze. Okazuje się, że miłością do muzyki zaraził się od braci. Prócz talentu wokalnego, potrafi również grać na perkusji. Mianowicie, na tym instrumencie nauczył się grać w wieku 16 lat.

Do pierwszego zespołu dołączył jeszcze jako nastolatek. Co ciekawe, był w nim nie tylko perkusista, ale także odpowiadał za wokal. Od tamtej pory, muzyka zaczęła towarzyszyć mu w życiu na dobre.

Sławomir Skoneczny The Voice Senior
Jury The Voice Senior 3

Zobacz także: Co wiemy o Dominiku Strzelcu z Usterki?

Sławomir Skoneczny: The Voice Senior

Program The Voice Senior to doskonała okazja dla osób powyżej 60. roku życia, które chcą zaprezentować swój talent wokalny przed jury oraz zgromadzonymi przed telewizorami widzami. Pan Sławomir zdecydował się na udział w 3. edycji muzycznego show.

Zaraz po występie podczas Przesłuchań w ciemno, mężczyzna skierował kilka słów ku górze, gdzie skupił swój wzrok. Niedługo później wyjaśnił swoje zachowanie. Okazuje się, że ten gest wykonał by oddać hołd swojemu synowi, którego niedługo wcześniej pochował.

60-latek zdradził, że do końca zastanawiał się, czy wystąpić na scenie The Voice Senior. Ostatecznie, za namową najbliższych zdecydował, że zrobi to właśnie z myślą dla swojego syna.

Przypomnijmy, że w jury trzeciej edycji programu The Voice Senior zasiadają Witold Paszt, Alicja Majewska, Maryla Rodowicz i Piotr Cugowski.

Sławomir Skoneczny: Instagram

Pan Stanisław z The Voice Senior nie udziela się w mediach społecznościowych. W związku z tym, na próżno szukać jego profilu na Instagramie.

źródło: Instagram The Voice Sernior/Youtube

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz