Połącz się z nami

„Ślub od pierwszego wejrzenia 6”: Aneta i Robert wciąż są razem? Widzowie mają niezaprzeczalne dowody

Aneta i Robert są parą?

Rozrywka

„Ślub od pierwszego wejrzenia 6”: Aneta i Robert wciąż są razem? Widzowie mają niezaprzeczalne dowody

Chociaż o tym, czy małżeństwa z nowej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia wciąż są razem, dowiemy się dopiero po zakończeniu emisji reality-show, widzowie już wiedzą, jak potoczyły się losy jednej z par. Aneta i Robert jednak są razem?

View this post on Instagram

A post shared by EarlGrey (@earlgrey_film)

Ślub od pierwszego wejrzenia 5

Program Ślub od pierwszego wejrzenia to bez wątpienia jeden z najbardziej kontrowersyjnych reality-show. Uczestnicy, którzy zgłaszają się do programu, poznają swoją żonę lub męża w dniu swojego ślubu.

Kilka tygodniu temu rozpoczęła się emisja nowego sezonu Ślubu od pierwszego wejrzenia, w której poznaliśmy kolejnych bohaterów, szukających miłości przed kamerami.

Zobacz także: Widzowie ocenili dobór ekspertów w programie Ślub od pierwszego wejrzenia.

W ostatnim odcinku reality-show stacji TVN7 widzowie byli świadkami zawarcia małżeństw przez trzy nowe pary – Julię i Tomasza, Anetę i Roberta oraz Kasię i Pawła. Wszyscy uczestnicy zobaczyli się po raz pierwszy w dniu ceremonii. Chociaż bohaterom reality-show towarzyszyło wiele emocji i stresu, zawierzyli ekspertom i zdecydowali się na śluby.

Aneta i Robert są nadal małżeństwem?

Aneta i Robert są jedną z trzech par, które oglądać możemy w nowym sezonie Ślubu od pierwszego wejrzenia. Już pierwszego dnia małżonkowie przypadli sobie do gustu. W dniu swojego ślubu zarówno Aneta, jak i Robert przyznali przed kamerami, że są zadowoleni z wyboru ekspertów.

„Nie spodziewałam się, że będzie tak fajny” – powiedziała Aneta o swoim nowym mężu

Także Robert nie ukrywał, że uroda Anety zrobiła na nim spore wrażenie.

„Wizualnie jest wszystko na duży plus. Fajne dziewczę” – wyznał Robert

Mimo iż odcinki, które oglądać możemy aktualnie w telewizji, nagrane zostały kilka miesięcy wcześniej, wciąż nie wiadomo, jak potoczyły się losy par z 6. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Oficjalne informacje, czy małżeństwa przez nich zawarte przetrwały, podane zostaną dopiero po emisji ostatniego odcinka programu.

Zobacz także: Które małżeństwa ze Ślubu przetrwały po programie?

Chociaż informacje, czy pary są nadal razem, wciąż są tajemnicą, widzowie podejrzewają, że małżeństwo Anety i Roberta przetrwało. Pod jednym z ostatnim postów uczestniczki Ślubu od pierwszego wejrzenia w mediach społecznościowych pojawia się wiele komentarzy internautów, którzy twierdzą, że Aneta jest z Robertem po programie.

„Dzis Was za widzialam, wiec wiem ze wyszlo”

Mi się wydaje ze nadal jesteście małżeństwem z pewnych źródeł 😉” – czytamy na profilu Anety

Czy tym razem internauci będą mieli rację i faktycznie Aneta oraz Robert wciąż są razem po programie? Przekonamy się już wkrótce.

źródło: Instagram Anety Czajkowskiej/Instagram EarlGrey

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry