Połącz się z nami

„Ślub od pierwszego wejrzenia 6”: kiedy wielki finał? Ostatni odcinek zbliża się wielkimi krokami

Ślub od pierwszego wejrzenia

Rozrywka

„Ślub od pierwszego wejrzenia 6”: kiedy wielki finał? Ostatni odcinek zbliża się wielkimi krokami

Widzowie z zapartym tchem śledzą obecnie trwającą edycję programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Kiedy możemy spodziewać się wielkiego finału? Koniecznie poznajcie szczegóły!

Ślub od pierwszego wejrzenia

Ślub od pierwszego wejrzenia to wyjątkowa i pełna emocji produkcja, która przyciąga przed szklane ekrany mnóstwo widzów. Uwielbiany program, w którym uczestnicy biorą ślub, niezmiennie od lat porusza serca Polaków. W programie bierze udział grupa singli, która zdecydowała się odnaleźć drugą połówkę za pośrednictwem programu. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, iż bohaterowie poznają się dopiero na ślubnym kobiercu. Pary dobierane są przez grupę ekspertów. Widzowie programu śledzą rozwój ich relacji, podróż poślubną, a także dalsze losy. W ostatnim etapie uczestnicy podejmują decyzję, czy wciąż chcą być razem.

Zobacz także: Kasia i Paweł rozwiedli się?

Trzeba przyznać, że z każdym kolejnym sezonem widzowie poznają grono niezwykle ciekawe osobowości, a część z nich tworzy związki po dziś dzień. Mowa o Paulinie i Krzysztofie z 2. edycji, Anicie i Adrianie z 3. edycji oraz Agnieszce i Wojtku z 4. edycji, którzy wkrótce powitają na świecie swoje pierwsze dziecko.

Finał 6. edycji programu

Obecnie trwa 6. edycja programu, w którym występują:

  • Julia i Tomek
  • Kasia i Paweł
  • Aneta i Robert
Julia i Tomasz
Katarzyna i Paweł

Za nami kilka niezwykle ciekawych odcinków. Widzowie ochoczo śledzą losy bohaterów mając nadzieję, że związki będą udane i szczęśliwe. Nie brakuje również doniesień i plotek dotyczących rozstań jak i relacji, które przetrwały próbę czasu. Wszystko rozjaśni się jednak w wielkim finale. Przypomnijmy, że obecnie trwająca 6. edycja liczy 15 odcinków. Mimo, że produkcja nie podała oficjalnej daty finału, z naszych wyliczeń wynika, że ostatni odcinek zostanie wyemitowany w grudniu.

Które pary są Waszymi faworytami?

źródło: Instagram Ślubu od pierwszego wejrzenia / Earl Grey film, Program TV

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry