“Ślub od pierwszego wejrzenia 6”: Kasia i Paweł rozwiedli się, a ona wróciła do byłego partnera?

19 października 2021
Przez: : M.S.

Wiele wskazuje na to, ze małżeństwo jednej z programowych par ze Ślubu od pierwszego wejrzenia nie przetrwało. Co więcej, internauci są przekonani, że Kasia wróciła do swojego byłego partnera!

Kasia i Paweł ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Ślub od pierwszego wejrzenia to jeden z bardziej kontrowersyjnych programów w telewizji. Show od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów i chociaż ekspertom zdarzały się wpadki i nie zawsze dobrze dobrali pary, jednak tym razem nowa edycja oczarowała widzów.

Zobacz także: Kiedy finał 6. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia?

Kasia i Paweł to uczestnicy 6. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia, którzy zostali połączeni dzięki ekspertom w programie. Tym razem widzowie zachwyceni byli doborem par, szczególnie wydawało się, że Kasia i Paweł zostali idealni dopasowani.

Świeżo upieczeni małżonkowie nie kryli zachwytu. Podczas wesela młodzi okazywali sobie sporo czułości i świetnie czuli się w swoim towarzystwie. Niestety jednak ich sielanka nie trwała zbyt długo. Już w kolejnych odcinkach widzowie zaniepokoili się zachowaniem Katarzyna, która nagle stała się zdystansowana wobec swoje męża.

Kasia wróciła do byłego partnera?

Swoją oziębłość uczestniczka Ślubu od pierwszego wejrzenia tłumaczyła zbyt szybkim tempem stąd stała się wycofana i nie reagowała na zaloty swojego męża. Kasia padła ofiarą komentarzy, w których widzowie nie szczędzili słów krytyki pod adresem 31-latki.

Zobacz także: Internauci hejtują Kasię z ŚOPW

W sieci pojawiły się również komentarze, w których internauci zdradzili, że małżeństwo Kasi i Pawła nie przetrwało i para jest już po rozwodzie. Co więcej, niektórzy sugerowali, że Katarzyna wzięła udział w programie, by zemścić się na swoim byłym partnerze, a tak naprawdę nadal darzy go uczuciem.

Jeden z internautów napisał w komentarzu pod zdjęciem żony Pawła na oficjalnym profilu programu na Facebooku, że Kasia wróciła do swojego byłego narzeczonego!

“Pisalem to już…Ja facet zostawil przed ołtarzem brawo dla niego🤣🙈I poszla do programu by do niej wrocil podobno są razem …”

“a moze chodzi o ex z ktorym podobno juz jest”

Czy internauci maja rację i małżeństwo Kasi i Pawła rozpadło się, a 31-latka aktualnie jest w związku ze swoim byłym narzeczonym?

Na odpowiedź na te pytania będziemy musieli jeszcze poczekać do finału programu!

Źródło: Facebook Ślubu od pierwsze wejrzenia, Instagram EarlGrey

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz