Połącz się z nami

„Ślub od pierwszego wejrzenia 6”: Małżeństwo Kasi i Pawła nie przetrwało? Widzowie mają dowody…

Kasia i Paweł z programu TVN.

Z życia gwiazd

„Ślub od pierwszego wejrzenia 6”: Małżeństwo Kasi i Pawła nie przetrwało? Widzowie mają dowody…

Po raz szósty na naszych ekranach możemy oglądać kontrowersyjny eksperyment społeczny. Jedną z par, która zdecydowała się na Ślub od pierwszego wejrzenia byli Kasia i Paweł. Choć widzowie od początku kibicowali tej dwójce, to wszystko wskazuje na to, że życie zweryfikowało ich małżeństwo. W sieci aż wrze od komentarzy, że Kasia i Paweł nie są już razem.

Ślub od pierwszego wejrzenia 6

Bez wątpienia ta edycja już od pierwszego odcinka zachwyciła widzów. Fani programu byli niemal zgodni, że tym razem eksperci stanęli na wysokości zadania i dobrali pary niemal idealnie. Na ślubnym kobiercu stanęli Aneta i Robert, Julia i Tomasz oraz Kasia i Paweł.

Zobacz także: Aneta i Robert pozostali w małżeństwie? Zobaczcie dowody!

Kasia i Paweł
Kasia i Paweł zostali małżeństwem.

To właśnie ta ostatnia para sprawiała wrażenie zadowolonych z doboru partnera, a dziewczyna nie kryła swojego szczęścia widząc Pawła przed ołtarzem. W 5. odcinku programu Kasia była wyraźnie zachwycona swoim mężem, jednak pod koniec widzów mogło nieco niepokoić jej zachowanie. Czy to oznacza, że akurat ten związek małżeński nie przetrwał? Zobaczcie, co na ten temat wiedzą internauci!

Koniec związku Kasi i Pawła z ŚOPW?

Na profil w mediach społecznościowych stacji TVN pojawił się krótki fragment z sesji ślubnej Kasi i Pawła. Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy od widzów. Wielu z nich nadal wierzy, że ta dwójka zdecyduje się iść razem przez życie. Jednak są i tacy, który są pewni, że małżeństwo Katarzyny i Pawła to przeszłość:

“Wiadomo na 100%, że im nie wyszło niestety. A zapowiadało się ok, niestety są już po rozwodzie.”

“Oni już nie są razem. Szkoda”

Screen z Instagrama TVN.
Napisała internautka z miasta Kasi.

Niektórzy widzowie zaznaczają również, że Kasia nie wyleczyła się jeszcze z poprzedniego związku. W sieci pojawiają się również plotki, że udział dziewczyny w programie, był po to, aby zrobić byłemu partnerowi na złość.

Niemniej jednak wszystko okaże się już niebawem, kiedy pary ze Ślubu od pierwszego wejrzenia będą musiały podjąć decyzję, czy chcą nadal pozostać w małżeństwie. Dodajmy, że to właśnie Kasia i Paweł zostali okrzyknięci najsympatyczniejszą parą tej edycji programu.

Zobacz także: Które pary z nowej edycji Ślubu wciąż są razem?

Czy faktycznie doniesienia internautów okażą się prawdą i małżeństwo nie przetrwało próby czasu?
Jak myślicie?

Źródło: Instagram TVN

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry