„Ślub od pierwszego wejrzenia 7”: Kamil ma kontakt z Agnieszką? Opowiedział, dlaczego im nie wyszło

7 czerwca 2022
Przez: : W.M.

Agnieszka i Kamil byli jedną z par, która poznała się w 7. edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Chociaż wielu widzów sądziło, że ich relacja przetrwa także po programie, tak się nie stało. Kamil w rozmowie z Obcas.pl opowiedział, jak cała sytuacja wyglądała z jego perspektywy. Czy utrzymuje jeszcze kontakt z Agnieszką?

Agnieszka i Kamil ze Slabu od pierwszego wejrzenia

Ślub od pierwszego wejrzenia to bez wątpienia jeden z najchętniej oglądanych reality-show w polskiej telewizji. Mimo iż sama formuła programu wciąż wzbudza wiele kontrowersji, show, którym nieznane osoby decydują się na ślub, wciąż przyciąga przed ekrany wielu zaciekawionych widzów.

W zakończonej niedawno 7. edycji programu poznaliśmy trzy pary – Agnieszkę i Kamila, Dorotę i Piotra oraz Patrycję i Adama. Mimo iż fani show mieli nadzieję, że i w tej edycji uczestnikom uda się zbudować trwałe związki, tak się nie stało.

Agnieszka i Kamil byli jedną z par, która od początku świetnie się ze sobą dogadywała. Małżeństwo szybko zdecydowało się nawet na wspólne zamieszkanie. Agnieszka krótko po ślubie zmieniła pracę i przeprowadziła się do mieszkania męża. Niestety po zaledwie kilku tygodniach od zakończenia udziału w programie Kamil podjął decyzję o rozstaniu. Mężczyzna w rozmowie z Obcas.pl wyznał, że chociaż z Agnieszką bardzo dobrze się dogadywali, z jego strony była to wyłącznie relacja przyjacielska, która nie miała szansy zmienić się w nic poważniejszego.

„Nie spodziewałem się, że małżeństwo się rozpadnie. Do programu poszedłem zgodnie z jego przeznaczeniem, aby znaleźć miłość. Uczucie to jest wielkie słowo, bo można czuć coś do kogoś na różne sposoby. Od samego początku bardzo dobrze się dogadywaliśmy i myślę, że szybko pomiędzy nami zawiązała się więź przyjacielska. Niestety z mojej strony nie pojawiło się większe uczucie i nie widziałem dalej żadnej perspektywy, że to się może zmienić.

Agnieszka i Kamil ŚOPW
Agnieszka i Kamil ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Kamil i Agnieszką mają kontakt po programie?

Chociaż widzowie Ślubu do pierwszego wejrzenia finałowy odcinek reality-show oglądali niedawno, sami uczestnicy zakończyli swoją przygodę z programem już kilka miesięcy wcześniej. Czy Kamil ma jeszcze kontakt z Agnieszką? Uczestnik programu wyznał, że rozmawia z programową żoną, ale jest to kontakt sporadyczny.

„Z Agnieszką rozmawiamy co jakiś czas, ale nie jest to kontakt “na co dzień”.”

Jeszcze podczas emisji odcinków Ślubu od pierwszego wejrzenia w mediach zaczęły pojawiać się informację o tym, że Kamil ma już nową partnerkę. 27-latek ponownie zaprzeczył, że spotyka się z inną kobietą i zdradził, że cała afera wywołana była przez fałszywe konto w sieci, które rozpuściło nieprawdziwe informacje.

„Dzięki uprzejmości fałszywego konta na Facebooku została wywołana afera na temat mojego nowego związku. Jak wspomniałem na Instagramie w poście podsumowującym mój udział w programie “Nie jestem w żadnym innym związku i nie byłem – nie mam wpływu na plotki”” – podkreślił

Zobacz także: Chorzewska odpiera krytykę po finale „Ślub od pierwszego wejrzenia 7”. [Tylko u nas]

Po emisji finałowego odcinka, w którym okazało się, że małżeństwo Kamila z Agnieszką nie przetrwało, internauci za niepowodzenie ich związku obarczyli głównie Kamila i wylali na niego sporo hejtu. Jak uczestnik reality-show radził sobie z tyloma nieprzychylnymi komentarzami?

„Od zawsze byłem odporny i nie ruszają mnie obraźliwe komentarze w moim kierunku. Postąpiłem zgodnie ze swoim sumieniem i uczuciami, żadna z tych osób nie przeżyje mojego życia za mnie. Spodziewałem się tego po programie, ponieważ każdy z uczestników spotkał się z hejtem mniejszym bądź większym. Wiele osób nie jest świadomych, że to, co widzą to tylko urywek z naszego życia pokazany w programie i niestety czasami nie zdają sobie sprawy, jak wielką krzywdę mogą wyrządzić w życiu drugiej osoby, oblewając ją tak okropnymi komentarzami. Cieszę się, że spotkało to mnie, a nie osobę mniej odporną.” – dodał dla Obcas.pl

Kamil Borkowski
Kamil Borkowski/fot. materiały prywatne

źródło: obcas.pl/Instagram Kamil Borkowski

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej